Podsumowanie 25. kolejki

• autor: 1marcinxd, 2011-06-02 13:37

Piłkarze Wisanu Skopanie wykorzystali potknięcie wicelidera tabeli Jezioraka Chwałowice i po pokonaniu w Gorzycach Sokoła Sokolniki zwiększyły przewagę nad rywalami do pięciu punktów.
W walce o utrzymanie tarnobrzeska Wielowieś rozgromiła na Zwierzyńcu Jagiełło Pilchów, natomiast Radosan Radomyśl pokonał wysoko w Kopciach tamtejszy Łęg stawiając gospodarzy w bardzo trudnej sytuacji. Zacięte mecze zakończone podziałami punktów obejrzeli kibice w Zaklikowie oraz Kotowej Woli.

• Jeziorak Chwałowice - Unia Skowierzyn 0:0.
Jeziorak: Żak – M. Kurkiewicz, A. Oskroba, Madej, Gąsiorowski (82 Górniak) – Nowiński, P. Oskroba, G. Kurkiewicz, Suszek – Czerpak (70 Pasztaleniec), Oźga.
Unia: Cepowski – R. Mączka (89 Sarnowski), Gajda, Turek, Wrzosek – Surma, M. Mączka, Zając, Madej – D. Mączka, Baran.
Żółte kartki: A. Oskroba (J), D. Mączka, Turek, Madej, M. Mączka, Baran (U). Sędziował: Rafał Szeląg z Wrzaw. Widzów 200.
- Goście przyjechali do Chwałowic po punkt i swój cel osiągnęli. Mimo, że w meczu tym nie padła ani jedna bramka to kibice obejrzeli ciekawe spotkanie, w którym sporo było walki.

• Sanna Zaklików - Czarni Lipa 2:2 (2:1).
Odrzywolski 20, Baran 38 – Ziemiński 35, Goch 50.
- Jak to na derby gminne przystało zakończyło się remisem. To sprawiedliwy wynik, z którego jesteśmy zadowoleni – powiedział nam piłkarz Czarnych Mariusz Torba.

Źródło: www.echodnia.eu