Strona klubowa

Aktualności

Zasłużone zwycięstwo

• autor: 1marcinxd, 2011-05-22 19:38

W meczu 24. kolejki Jeziorak po raz kolejny w tej rundzie urządza sobie ucztę strzelecką i wraca do domu po bardzo dobrym meczu z 3 punktami.
Całe spotkanie było rozgrywane pod dyktando Jezioraka który grał dużo piłką i konstruował bardzo fajne akcje. Mimo tej przewagi w pierwszej połowie nasza drużyna oddała bardzo mało strzałów i gdyby nie bramka którą wpakowali sobie zawodnicy Jadach to pierwsza połowa zakończyła by się remisem i nie wiadome jakby potoczyła się druga połowa. Ale na nasze szczęście stało się tak że druga połowa była jeszcze lepsza i przede wszystkim nasza drużyna zaczęła oddawać dużo strzałów które znajdowały się ostatecznie w siatce rywala. Między 60 a 70 minutą spotkania wielką klasą popisał się Ziółkowski Paweł który w przeciągu 10 minut wpisał się na listą strzelców trzykrotnie. W końcowej fazie spotkania wynik na 0:5 ustalił Kurkiewicz Grzegorz który po bardzo ładnym podaniu przez Czerpaka pędził po lewej stronie boiska i gdy znalazł się w polu karnym oddał mocny strzał po ziemi który ostatecznie przekroczył linię bramkową.
Mecz był zdecydowanie jednostronnym widowiskiem ale mimo to mógł się podobać sporej liczbie kibiców która zebrała się na stadionie w Chmielowie. Warto też podziękować piłkarzom obu drużyn za czysty i spokojny mecz oraz naszym kibicom którzy po raz kolejny wspierali swój klub!

LZS JADACHY 0:5 JEZIORAK CHWAŁOWICE