Strona klubowa

Aktualności

Kolejne zwycięstwo

• autor: 1marcinxd, 2011-05-15 18:26

Po dzisiejszym spotkaniu Jeziorak dopisuje kolejne 3 punkty na swoje konta. Spotkanie stało na wysokim poziomie a na boisku przeważał Sokół który grał dużo piłką ale oddawał mało strzałów na bramkę. Na nasze szczęście dzięki błędom bramkarza i obrońców Sokoła to my odnosimy kolejne zwycięstwo.
Pierwsza połowa bez wątpienia należało do zawodników z Sokolnik którzy w znaczny sposób przeważali na boisku i stwarzali sobie dużo okazji podbramkowych. Goście bez problemu mógł prowadzić w pierwszej połowie ale nie wykorzystał dwóch lub trzech sytuacji sam na sam. Za każdym razem nasz bramkarz ratował swoją drużynę przed utratą bramki. W 10 minucie spotkanie po błędzie obrońców Sokoła z lewej strony boiska wrzuca Kurkiewicz Grzegorz, piłka poleciała tak że ostatecznie znalazła się w siatce bramkarza Sokoła który prawdopodobnie myślał że piłka wyjdzie poza boisko. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie.
Druga połowa to już o niebo lepsza gra Jezioraka który zaczął dorównywać Sokołowi a chwilami zaczynał mieć nad nim przewagę. W 60 minucie nasza drużyna po coraz lepszej grze zdobywa kolejną bramkę. Jej autorem był Oźga Krzysztof który wykorzystał błąd obrońców Sokoła którzy nie dogadali się ze sobą i w sytuacji sam na sam zdobył swoją 20 bramkę. Po strzelonej bramce nasi zawodnicy w końcu zaczęli przeważać na boisku i stworzyli sobie dużo dogodnych sytuacji. W 80 minucie Jeziorak prowadzi już 3:0 tym razem do własnej bramki piłkę kieruje jeden z obrońców Sokoła który pod naciskiem Ziółkowskiego Pawła i nie zrozumieniu się z bramkarzem wbił piłkę do własnej siatki. W samej końcówce spotkania Nowak Wojciech strzałem z głowy z ok.. 16 metrów zdobywa honorową bramkę dla swojej drużyny i ostatecznie ustala wynik spotkania.

JEZIORAK CHWAŁOWICE 3:1 SOKÓŁ SOKOLNIKI