Strona klubowa

Aktualności

Kolejna wygrana Jezioraka!

• autor: 1marcinxd, 2011-05-08 19:29

Kolejne zwycięstwo notują piłkarze Jezioraka którzy w mocno osłabionym składzie pewnie pokonują Kolejarz Knapy. Pierwsza połowa rozpoczęła się identycznie jak mecz w Skopanie czyli 20 sekunda i już 0:1. Tym razem czujny Andrzej Majewski dobiegł do wybitej piłki i przelobował bramkarza. Po tej bramce nasi zawodnicy próbowali pójść za ciosem ale nic nie chciało wpaść a szans na pokonanie niezbyt pewnego bramkarza gospodarzy był bardzo dużo. W 25 minucie nasz zespół wywalcza rzut z autu na wysokości pola karnego, daleką piłkę wrzuca Gąsiorowski Krystian i po chwili zamieszania z bliskiej odległości piłkę do siatki wbija Nowiński Paweł. Do przerwy bez zmian.
Po przerwie na boisku dominowali gospodarze którzy częściej byli przy piłce i przeprowadzali bardzo groźne sytuacje podbramkowe ale na nasze szczęście żadna z tych akcji nie zakończyła się dla nich pomyślnie. Mimo przewagi Kolejarza to nasza drużyna staję przed szansą zdobycia bramki ponieważ po faulu na Andrzeju Majewskim w polu karnym sędzia dyktuję jedenastkę. Do piłki podchodzi Oźga Krzysztof ale niestety w niemal 100% sytuacji lepszy okazuję się bramkarz Kolejarza który broni ten strzał. Po nie strzelonej bramce w dalszym ciągu na naszą bramkę naciska Kolejarz ale nadal bez  żadnych sukcesów. Na 5 minut przed końcem spotkania po kontrataku nasza drużyna strzela 3 bramkę której autorem jest Czerpak Paweł który po podaniu Oźgi Krzysztofa znajduję się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

KOLEJARZ KNAPY 0:3 JEZIORAK CHWAŁOWICE