Strona klubowa

Aktualności

Lider pokonany!!

• autor: 1marcinxd, 2011-05-03 18:36

Jeziorak dzięki fantastycznej pierwszej połowie pokonał w meczu na szczycie lidera tabeli Wisan Skopanie. Pierwsza bramka padła już w... 20 sekundzie meczu, a do 15 minuty było już 3:0. Druga połowa była bardzo nerwowa a walka trwała do ostatniego gwizdka po którym Jeziorak zaczął świętować zwycięstwo.
Już w 20 sekundzie spotkania nasza drużyna wychodzi na prowadzenie, po błędzie obrońców Wisanu piłkę przejmuje Oźga który wychodzi sam na sam z bramkarzem gości i strzałem z okolic 14 metra zdobywa piękną bramkę.  Po tej bramce nasi zawodnicy zaczęli coraz bardziej naciskać na bramkę Wisanu i już w 8 minucie było 2:0. Gol pada bezpośrednio z rzutu wolnego z prawej strony którego autorem był Kurkiewicz Grzegorz. Na kolejną bramkę nie trzeba było zbyt długo czekać ponieważ w 15 minucie było już 3:0. Kurkiewicz Grzegorz po szarży z lewej strony boiska wykłada piłkę Piotrkowi który od razu strzela i zdobywa trzecią bramkę. Cała pierwsza połowa to całkowita dominacja Jezioraka który mógł jeszcze trafić do bramki Wisanu dwa razy. Najpierw strzelić mógł Ziółkowski Paweł który próbował przelobować bramkarza ale ostatecznie piłka nie trafiła w światło bramki następnie Oźga Krzysztof który po okiwaniu obrońcy Wisanu trafił wprost w nogi bramkarza.
Druga połowa była już bardzo wyrównana. Wisan zaczął stwarzać sobie bardzo groźne sytuacje po których mógł strzelić kilka bramek. W 75 minucie goście przebudzili się i zdobyli kontaktową bramkę.  Po tej bramce drużyna ze Skopanie nabrała wiatru w żagle i już w 80 minucie było 3:2 kiedy to po błędzie naszych obrońców zawodnik Wisanu  znalazł się sam na sam z naszym bramkarzem i nie zmarnował tej sytuacji. Końcówka meczu była bardzo nerwowa ale ostatecznie dla nas szczęśliwa ponieważ wynik utrzymał się do końca i strata do Wisanu stopniała już do 3 punktów.

JEZIORAK CHWAŁOWICE 3:2  WISAN SKOPANIE