Pewne zwycięstwo z groźnym rywalem

• autor: 1marcinxd, 2011-04-17 17:26

W 3 meczu rundy wiosennej Jeziorak po raz kolejny nie daje szans swojemu rywalowi i odnosi pewne zwycięstwo. Mimo osłabienia nasza drużyna pokazała że w takich momentach też potrafi wygrywać.
Gra w pierwszej połowie spotkania była bardzo wyrównana. Na samym początku meczu Truck oddał dwa groźne strzały ale oba minimalnie wędrowały nad bramką. Do 30 minuty żadna z drużyn nie stworzyła sobie groźnej sytuacji aż do momentu kiedy Jeziorak zyskał rzut rożny. Z lewej strony boiska piłkę w pole karne posyła Kurkiewicz Grzegorz i po chwilowym zamieszaniu w polu karnym piłka zostaje skierowana do bramki przez Oźgę Krzysztofa. Do końca połowy wynik pozostaje bez zmian.
Druga połowa również bardzo wyrównana ale więcej akcji stworzyli sobie gospodarze którzy strzelili dwie bramki a mogli strzelić ich jeszcze więcej. Drugą bramkę dla Jezioraka zdobywa Ziółkowski Paweł który czujnie zachował się w polu karnym i po odbiciu piłki przez mur który został ustawiony do rzutu wolnego strzela bramkę. 10 minut po drugiej bramce nasza drużyna cieszy się już z kolejnej bramki której autorem jest Kurkiewicz Grzegorz. Po faulu na naszym zawodniku piłka zostaje szybko wprowadzona do gry i trafia wprost pod nogi Kurkiewicza która strzela ostatnią bramkę. W drugiej połowie nasza drużyna miała również dużo akcji po których mogły paść bramki ale niestety nie padły.

JEZIORAK CHWAŁOWICE 3:0 TRUCK KOTOWA WOLA
  • 1:0 Oźga Krzysztof
  • 2:0 Ziółkowski Paweł
  • 3:0 Kurkiewicz Grzegorz

Jeziorak: Fietko Mariusz - Oskroba Andrzej, Madej Piotr, Kurkiewicz Paweł, Gąsiorowski Krystian, Kurkiewicz Grzegorz (Duma Wojciech), Oskroba Piotr, Nowiński Paweł, Wydra Paweł (Suszek Rafał), Ziółkowski Paweł (Pasztaleniec Mariusz), Oźga Krzysztof (Czerpak Paweł)

autor: ~anonim 2011-04-17 18:22:35

avatar WISAN Skopanie - Czarni Lipa 3:0

autor: ~anonim 2011-04-17 19:38:10

avatar JESZCZE EMERYT PASZTALANIEC PCHA SIE DO GRY

autor: ~anonim 2011-04-17 20:03:05

avatar a Fietko to nie emeryt ?;/

autor: ~anonim 2011-04-17 21:07:56

avatar a co ty chcesz od emerytów!!!!! emeryci sa najlepsi!!!!