Obsada sędziowska I (zaległej) kolejki

• autor: 1marcinxd, 2010-11-05 16:29

Podokręg Stalowa Wola wyznaczył trójki sędziowskie któe poprowadzą ostatnią (zaległą) kolejkę. Spotkanie w którym naszą drużyne czeka daleki wyjazd do Hadykówki aby powalczy o ligowe punkty z miejscową Ceramiką sędziować będą:
Pieróg Tomasz jako główny a na liniach pomagać mu będą Gilar Rafał i Jaskot Jerzy

Obsada pozostałych spotkań:

• Jagiełło Pilchów - Wisan Skopanie: Ordon K. (główny) Lasota i Nowak S. (liniowi)
  • Czarni Lipa - Unia Skowierzyn: Sławek (główny) Wolan i Sworeń (liniowi)
  • LKS Tarnowska Wola - LZS Jadachy: Mazgaj (główny) Ordon Z. i Wilk M. (liniowi)
  • Radosan Radomyśl - Sokół Sokolniki: Grabowska (główny) Giżka i Chowaniec (liniowi)
  • Koniczynka Ocice - Kolejarz Knapy: Mysior (główny) Maziarz i Wieprzęć (liniowi)
  • Łęg Kopcie - OKS Wielowieś: Złotek (główny) Kędzierski i Ląd (liniowi)
  • Truck Kotowa Wola - Sanna Zaklików: Wrona D. (główny) Myszka T. i Krycia (liniowi)

autor: ~KONDZIK 2010-11-05 19:13:16

avatar ZMIANA OBSADY MAZGAJ ,ORDON , WILK MECZ O 14:00 JEDZIEMY SAMOCHODAMI POZDRAWIAM!!!!!!!! BEZ JUNIORÓW

autor: ~anonim 2010-11-05 19:59:37

avatar oźga zrób stronke juniorów