Strona klubowa

Aktualności

Przygoda z Pucharem zakończona

• autor: 1marcinxd, 2010-10-06 17:56

Nie udało się awansować naszym graczom do kolejnej rundy Pucharu Polski. W dni dzisiejszym nasz zespół musiał uznać wyższość o klasę wyższego rywala ze Ździar. LZS Ździary przyjechał do Chwałowic aby wygrać i tak uczynił. Przewaga przyjezdnych nie była wielka ale wystarczająca na to aby spokojnie zwyciężyć w tym spotkaniu. Do pierwszej połowie przegrywaliśmy tylko 0:2 zaś w drugiej rozwiązał się worek z bramkami i straciliśmy ich drugie tyle. Na całe szczęście w ostatnich minutach gry powracający do składu Ziółkowski Paweł wykorzystał dokładną wrzutkę z boku boiska i strzałem z głowy zdobył bramkę honorową.

Jeziorak Chwałowice 1:6 LZS  Ździary