III runda Pucharu Polski - Jeziorak vs LZS Ździary

• autor: 1marcinxd, 2010-10-05 19:14

Już za kilka godzin nasza drużyna rozegra mecz III rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Stalowa Wola. Naszym przeciwnikiem będzie grający na co dzień w stalowowolskiej okręgówce LZS Ździary. LZS to solidny zespół który już od kilku lat gra na V ligowych boiskach i radzi sobie bardzo dobrze. W chwili obecnej drużyna ze Ździar z dorobkiem siedemnastu punktów zajmuję piątą pozycję w osiemnastą drużynowej tabeli. W poprzedniej rundzie Pucharu nasz jutrzejszy rywal męczył się z beniaminkiem z Lipy ale ostatecznie odniósł zwycięstwo w rzutach karnych. Faworytem tego spotkania są zdecydowanie przyjezdni ale może nasza drużyna znów sprawi niespodziankę jak w poprzedniej rundzie.

Początek spotkania godzina 15:30!!

Obsada sędziowska wszystkich spotkań w rozwinięciu -->

*Podlesianka Kamień - Strażak Przyszów: Kasprzyk (główny) Wilk G. i Wojtak (liniowi)
*Orzeł Rudnik - San Kłyżów: Kijak Ł. (główny) Partyka i Duda (liniowi)
*Słowianin Grębów - Unia Nowa Sarzyna: Antosz (główny) Bundz i Wilk T. (liniowi)
*Strzelec Dąbrowica - Siarka Tarnobrzeg: Złotek (główny) Wrona D. i Jaskot (liniowi)
*Korona Majadan K. - Stal Nowa Dęba: Sawicki (główny) Koper i Witoń (liniowi)
*LZS Podwolina - Iskra Sobów: Chmura (główny) Wołoszyn i Bednarz (liniowi)
*Olimpia Pysznica - Kantor Turbia: Kosak F. (główny) Czubat i Myszka (liniowi)

*Jeziorak Chwałowice - LZS Zdziary: Gancarz (główny) Giżka i Cichoń (liniowi)

autor: ~anonim 2010-10-05 20:29:41

avatar jestem za tym żeby ich pojechać

autor: panieee500 2010-10-05 23:02:45

Profil panieee500 w Futbolowo Siemka! W niedzielę rusza ogólnopolska akcja mająca promować futbol w wydaniu amatorskim. Dzień 10 października 2010 będzie świętem wszystkich tych w Polsce, którzy bezinteresownie poświęcają się piłce w mniejszych klubach. Zapraszam na stronę organizatorów i do dołączenia swojego klubu do akcji. Szczegóły na: WielkiDzienNaszejPilki.PL Kto widzi sens w akcji niech powiadamia o niej inne kluby!

autor: ~kswisan 2010-10-06 14:48:12

avatar powodzenia panowie !

autor: ~kibic lzs-u 2010-10-06 18:20:07

avatar oo panowie troszkę słabo 1:6 to się nie przegrywa ale było widać u was konktrene braki. życzę powodzienia i awansu to "okręgówki"