Strona klubowa

Aktualności

Podsumowanie XI kolejki

• autor: 1marcinxd, 2010-10-05 14:09

Kibice z Jadachów i Wielowsi wreszcie mieli powody do zadowolenia, bowiem ich piłkarze pokonali rywali inkasując komplet punktów. Lider ze Skopania miał "spacerek” w Hadykówce zadawalając się "tylko” sześcioma golami. Drużyna z Zaklikowa jest na fali, nie przegrała już od siedmiu kolejek, tym razem nie dała żadnych szans beniaminkowi z Tarnowskiej Woli. Najwięcej emocji przyniósł mecz w Knapach gdzie miejscowy Kolejarz podejmował trzecią drużynę tabeli Unię Skowierzyn. Uniści do 75 minuty prowadzili ale po bramkach Ruły i Wójciaka wyważą jedynie jeden punkt z bardzo ciężkiego terenu. Kolejne ciekawe i jeszcze bardziej emocjonujące widowisko można było oglądać w meczu Truck - Radosan. Do 88 minuty gospodarze prowadzili 2:1, w ciągu dwóch minut beniaminek odrobił straty a nawet strzelił bramkę na 2:3 jednak długo nie cieszył się z prowadzenia bo zaraz na początku czasu doliczonego Truck wyrównał i mecz ostatecznie zakończył się remisem. Łęg Kopcie traci kolejne punkty, tym razem przegrał z Koniczynką Ocice i spadł na przedostatnie miejsce w tabeli.