Strona klubowa

Aktualności

Trzy punkty z beniaminkiem

• autor: 1marcinxd, 2010-10-03 17:47

Po bardzo słabym widowisku i słabej skuteczności naszych zawodników rehabilitujemy się po porażce z przyszłego tygodnia i odnosimy pewne zwycięstwo z beniaminkiem z Pilchowa. Mecz nie należał do ciekawych widowisk, gra obu drużyn wyglądała słabo ale na szczęście nasz zespół umiał zamienić trzy dogodne sytuację na bramki. Swoje szanse na podwyższenie wyniku mieli także powracający do drużyny Ziółkowski Paweł oraz Gąsiorowski Krystian ale niestety w tym spotkaniu opuściła ich skuteczność, w następnym meczu będzie lepiej.

Opis bramek:
1:0 Oźga Krzysztof, 20 minuta - po "kopaninie" przez pierwsze minuty w końcu nasz zespół wyprowadza jedną z groźniejszych akcji, piłkę w okolicach pola karnego otrzymuje Oźga i oddaje strzał na bramkę, piłka niestety trafia wprost w bramkarza ale za chwilę znów ląduje pod nogami Oźgi, ten znów oddaje strzał n bramkę i wkońcu za drugim razem zdobywa pierwszą bramkę
2:0 Oźga Krzysztof, 30 minuta - niemal identyczna akcja jak sprzed dziesięciu minut, znów piłkę w okolicach pola karnego otrzymuje Oźga i oddaje mocny strzał na bramkę, piłka ociera się o rękawice bramkarza przyjezdnych i ostatecznie ląduje w prawym rogu bramki.
2:1 zawodnik Jagiełło, 80 minuta - zawodnik Jagiełło zostaje faulowany w polu karnym przez Kurkiewicza Pawła i sędzia wskazuje na jedenastkę. Do piłki podchodzi zawodnik Jagiełły i pewnie zamienia rzut karny na gola.
3:1 Oskroba Andrzej, 90 minuta - sędzia dyktuje rzut wolny w okolicach narożnika boiska po faulu na Wydrze Pawle, do piłki podchodzi Kurkiewicz Grzegorz i dorzuca ją w pole karne, niepilnowany Oskroba wyprzedza obrońców naszego przeciwnika i ładnym strzałem ustala wynik spotkania.

Jeziorak Chwałowice 3:1 Jagiełło Pilchów

Skład: Żak Piotr- Oskroba Andrzej, Madej Piotr, Majewski Andrzej, Kurkiewicz Paweł, Oskroba Piotr (Gąsiorowski Krystian), Suszek Rafał, Kurkiewicz Grzegorz, Wydra Paweł, Ziółkowski Paweł (Czerpak Paweł), Oźga Krzysztof