XI kolejka - Jeziorak vs Jagiełło

• autor: 1marcinxd, 2010-10-01 19:23

Dopiero w XI kolejce spotkań o mistrzostwo klasy A nasza drużyna rozegra pierwszy mecz z jednym z czterech beniaminków. Naszym niedzielnym rywalem będzie obecnie zajmujący siódmą pozycję Jagiełło Pilchów. Drużyna z Pilchowa po rewelacyjnym sezonie w stalowowolskiej I B klasie z pierwszego miejsca awansowała do wyższej klasy rozgrywek. W pierwszych trzech kolejkach Jagiełło miał na swoim koncie komplet punktów, jednak od czwartej kolejki zaczęli się bardziej wymagający rywale i zespół z Pilchowa zaczął tracić punkty. Jagiełło już od czterech kolejek nie zdobył kompletu punktów a w ostatniej kolejce niespodziewanie zremisował z OKS-em. Piłkarze z Pilchowa po kilku porażkach w ostatnich kolejkach na pewno przyjadą do Chwałowic po komplet punktów. Podopieczni Sławomira Sobiło po ostatniej porażce w Skowierzynie będą chcieli za wszelką cenę wygrać niedzielne spotkanie i pokazać że w dalszym ciągu są w bardzo dobrej formie. Dobrą informacją dla naszej drużyny jest to że do zespołu powrócił król strzelców naszej drużyny z ubiegłego sezonu Paweł Ziółkowski, a więc obrońcy z Pilchowa, miejcie się na baczności :)!

Początek spotkania o nowej porze! 15:00!
Juniorzy pauzują
(Jagiełło Pilchów kilka kolejek temu wycofał drużynę juniorów do końca rundy jesiennej)

autor: ~kibolek 2010-10-01 20:16:46

avatar moim skromnym zdaniem za kilka kolejek w statystyce strzelców na czele będzie właśnie luis a tuż za nim oźga stworzą świetny zespół na przodzie i może wkońcu Jeziorak poprawi statystyki strzeleckie życzę wam tego z całego serducha! pzdr dla całego teamu i dla naszego snajpera