Strona klubowa

Aktualności

Lider w Chwałowicach!

• autor: 1marcinxd, 2010-09-12 18:50

Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny i zasłużone zwycięstwo! Jednak do 30 minuty spotkania to Sokół dyktował nam warunki, przeprowadzał dużo akcji ale nie potrafił ich wykorzystać zaś po stracie pierwszej bramki rolę się odwróciły i do ostatniej minuty spotkania drużyna z Sokolnik już nie istniał. Jeziorak dominował i cały czas siedział na połowie rywala co dało nam aż cztery bramki. Wynik mógł być oczywiście o wiele wyższy gdybyśmy wykorzystali wszystkie nasze dogodne sytuacje.

Opis bramek:
0:1 Kurkiewicz Grzegorz - 30 minuta. Zamieszanie w polu karnym najpierw próbuje strzelać Oźga Krzysztof lecz trafia w obrońce, piłka wędruję pod nogi Kurkiewicza który również próbuje oddać strzał ale obrońcy Sokoła znów wybijają, trzecia dobitka w końcu trafia do bramki, bramkarz Sokoła przy drugim strzale rzucił się i do trzeciej dobitki już nie zdążył wstać.
0:2 Wydra Paweł - 35 minuta. Rzut wolny w okolicach 18 metra, do piłki podchodzi Oskroba Andrzej i uderza mocno w bramkarza który nie zdołał złapać piłki i wybija ją wprost pod nogi Wydry który z pięciu metrów ładuję piłkę do siatki.
0:3 samobójcza - 75 minuta. Akcja toczy się lewą stroną boiska, Wydra Paweł dośrodkowuje w pole karne Sokoła w którym znajdują się praktycznie sami obrońcy tej drużyny, jeden z nich próbując wybić piłkę jak najdalej w przód nie trafia dokładnie głową w futbolówkę lecz trafia do swojej bramki.
0:4 Czerpak Paweł - 93 minuta. Rzut rożny z prawej strony boiska, jeden z naszych zawodników dorzuca piłkę w pole karne tam piłka przelatuje tuż nad głową Pasztaleńca Pawła ale za chwilę ląduję pod nogami Czerpaka który z bliskiej odległości strzela z piętki i zdobywa kolejną bramkę!

Sokół Sokolniki 0:4 Jeziorak Chwałowice

Skład: Żak Piotr, Oskroba Andrzej, Madej Piotr, Majewski Andrzej, Gąsiorowski Krystian, Suszek Rafał (Tinc Łukasz), Nowiński Paweł, Oskroba Piotr, Kurkiewicz Grzegorz (Kurkiewicz Paweł), Wydra Paweł (Pasztaleniec Paweł), Oźga Krzysztof (Czerpak Paweł)

Jeziorak mamy lidera :)!!!!!!