VI Kolejka. Wisan vs Jeziorak - zaległa

• autor: 1marcinxd, 2010-09-07 19:51

Już jutro o godzinie 16:00 zostanie dokończona VI kolejka spotkań klasy A która została przesunięta z powodu złych stanów boisk. W tej kolejce nasza niezwyciężona już od dziewięciu spotkań w klasie A drużyna podejmie bardzo dobry zespół ze Skopania. Wisan to solidna drużyna która dużo biega i bardzo dobrze gra w piłkę. W niedzielnej kolejce Wisan wymęczył w ostatnich minutach gry jeden punkt ze słabym jak do tej pory beniaminkiem z Radomyśla strzelając dwie bramki w przeciągu czterech ostatnich minut nie zmienia to jednak faktu że przeciwnik jest mocny i łatwo punktów nie odda. My jako kibice możemy jednak trzymać kciuki i wierzyć w naszych zawodników!!!

Pozostałe spotkania VI kolejki - zaległa
*Kolejarz Knapy - OKS Wielowieś
*LZS Jadachy - Truck Kotowa Wola
*Sokół Sokolniki - Sanna Zaklików
Gorzyce

Z powodu braku internetu w ostatnich dniach nie podsumowałem ostatniej kolejki oraz nie dodałem obsady sędziowskiej na dzień jutrzejszy. Za wszystkie braki na stronie przepraszam!

autor: ~anonim 2010-09-07 21:00:39

avatar Juniorzy nie grają bo nie zarejestrował młodych a znowu w 7 grać nie będziemy!!

autor: ~damiano 2010-09-08 20:03:52

avatar wisan-jeziorak 1;1