Strona klubowa

Aktualności

Kolejne Zwycięstwo !!!

• autor: 1marcinxd, 2010-09-05 20:33

W meczu na stadionie w Chwałowicach górą był miejscowy Jeziorak pokonując Kolejarz Knapy 3:0. Od samego początku I połowy na boisku dominował Jeziorak. Przypieczętował to szybko zdobytą bramką z rzutu rożnego. Pod koniec I połowy padła następna bramka. Do przerwy było 2:0. W II połowie gra się bardziej wyrównała i goście mieli kila dogodnych sytuacji do zdobycia bramki ale opuściła ich chyba skuteczność. W II połowie bramkę na 3:0 zdobył Krzysztof Oźga. Karygodne błędy popełniał sędzie tego spotkania.Fatalny błąd popełnił także sędzia liniowy w pewnym momencie na boisku pojawiło się dwóch zawodników z tym samym numerem.

Więcej:

Opis Bramek:

1:0 - Z Rzutu rożnego wrzucał Kurkiewicz ten popisał się idealną wrzutka na głowę Andrzeja Oskroby i ten skierował piłkę do siatki !

2:0 - Krzysztof Oźga po rajdzie prawą stroną boiska strzelił po długim słupku i umieścił piłkę w siatce !

3:0 - Krzysztof Oźga tym razem z lewej strony ominą zawodnika drużyny przeciwnej i mocnym strzałem pod poprzeczkę skierował piłkę do siatki !

JEZIORAK CHWAŁOWICE 3:0 KOLEJARZ KNAPY

1:0 - Oskroba Andrzej

2:0 - Oźga Krzysztof

3:0 - Oźga Krzysztof