Strona klubowa

Aktualności

Wymęczone zwyciestwo

• autor: 1marcinxd, 2010-08-29 19:32

W dni dzisiejszym po bardzo ciężkim meczu nasza drużyna na swoje konto dopisuje kolejne trzy punkty. OKS bardzo dobrze przygotował się do tego spotkania i wyszedł do gry jak równy z równym co było widać i na boisku. Akcje OKS-u wyglądały przyzwoicie lecz ich wykończenie na odwrót. Do przerwy po słabej grze obu drużyn nasz zespół wygrywa 0:1. Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy OKS niespodziewanie strzela bramkę na wyrównanie i gra zaczęła się wyrównywać. Po kilku minutach zawodnicy OKS-u postanowili pójść za ciosem i wszyscy poszli do ataku zostawiając trzech obrońców na tyłach. Nasi zawodnicy wykorzystali to i po dwóch kontr atakach strzelili dwie bramki.

Opis bramek:
0:1 - Łukasz Tinc. 22 minuta spotkania piłkę w okolicach osiemnastego metra dostaje Łukasz Tinc i postanawia uderzyć na bramkę oddając mocny strzał pod poprzeczkę zdobył pierwszego i zarazem pięknego gola dla naszej drużyny.
1:1 - Szczepan Kozioł. 50 minuta spotkania, OKS prowadzi akcje prawą stroną boiska, po pomyłce naszych obrońców zawodnik OKS-u wychodzi sam na sam jednak decyduje się na podanie piłki do kolegi ze swojej drużyny który pakuje piłkę do pustej bramki.
1:2 - Oskroba Piotr. 58 minuta spotkania, nasza drużyna wychodzi z kontratakiem trzech na trzech, piłkę dostaje Paweł Wydra i w okolicach pola karnego podaję ją do nie pilnowanego Piotra Oskroby który oddając strzał na bramkę zdobywa drugiego gola dla naszej drużyny.
1:3 - Oskroba Piotr. 75 minuta spotkania, akcja niemal identyczna jak sprzed drugiego gola, kontratak jednak tym razem piłkę do Oskroby podaję Paweł Czerpak i zdobywa kolejną bramkę ustalając wynik spotkania.

OKS Wielowieś 1:3 Jeziorak Chwałowice

Skład: Żak Piotr- Oskroba Andrzej, Madej Piotr, Majewski Andrzej, Kurkiewicz Paweł, Tinc Łukasz (Czerpak Paweł), Suszek Rafał (Gąsiorowski Krystian), Oskroba Piotr, Nowiński Paweł, Wydra Paweł (Tys Mariusz), Oźga Krzysztof