Aktualności

Sparing

• autor: Marcin, 2009-07-21 08:19
Radosan Radomyśl 3:2 Jeziorak Chwałowice

W ubiegłą niedziele nasza drużyna rozegrała pierwszy mecz sparingowy nowego sezonu.
Drużyną podejmowaną przez Jeziorak był Radosan Radomyśl. Przez pierwszą połowe to nasza drużyna przeważała na boisku i to dlatego po pierwszej połowie wygrywaliśmy 1:0 po golu Andrzeja Oskroby któy pewnie wykorzystał rzut karny. W drugiej połowie Krzysztof Oźga strzelił jeszcze jedną bramke i wygrywaliśmy już 2:0. Nikt nie spodziewał że Radosan wyrówna wynik i pod koniec meczu strzeli zwycięzko bramke jednak tak się stało. Najpierw piłke do bramki skierował Kierniecki a potem 2 razy Koc.

Bramki:   Jeziorak                                         Radosan