Aktualności

Piękny mecz i zasłużone zwycięstwo

• autor: sołtys111, 2009-06-01 09:22
Wisan pokonany!!!
W ostatniej kolejce Jeziorak pokonał na wyjeździe wyżej notowanego rywala Wisan Skopanie. Od pierwszych minut meczu zaatakowaliśmy rywala pokazując że nie przyjechaliśmy tu po przegraną tylko będziemy walczyć o zwycięstwo. Już w 5 minucie meczu stworzyliśmy sobie pierwszą dogodną sytuację do strzelenia bramki ale po strzale Krzysztofa Oźgi piłka poleciała minimalnie nad poprzeczką bramki Wisanu. Atakowaliśmy nadal i stwarzaliśmy sobie sytuacje ale nie dopisywało szczęście, dopiero w 40 minucie po dwójkowej akcji Pawła Wydry i Tomasza Kurkiewicza piłka do siatki umieścił ten drógi i prowadziliśmy 0:1. Gospodarze atakowali ale bez skutecznie i pierwsza połowa zakończyła sie wynikiem 0:1. Od początku drógiej połowy Wisan mocno zaatakował i próbował strzelić bramkę wyrównującą. Przez około 15 minut mocno się broniliśmy, od 60 min mecz się wyrównał i zaczeliśmy znów atakować co przyniosło skutek w 80 min kiedy to piłkę do bramki skierował Paweł Wydra i było już 0:2. Gospodarze próbowli jeszcze strzelić bramkę ale w 87 min po rajdzie z połowy boiska 2 swoją bramkę strzelił Paweł Wydra i juz było wiadomo że 3 pkt są nasze. mecz zakończył sie wynikiem 0:3.

Bramki: Kurkiewicz Tomasz-40 min