Aktualności

3 pkt w meczu z Lipą dla Jezioraka

• autor: sołtys111, 2009-05-28 17:28

Jeziorak wygrywa z Czarnymi Lipa!!

W ostatnim meczu Jeziorak wygrał na własnym boisku z Czarnymi Lipa 2:1. Od pierwszej połowy to zawodnicy Jezioraka przeważali, stwarzali sobie sytuacje do strzelenia bramki i udało się im to, bo do przerwy prowadzili 1:0 po bramce Pawła Wydry w 22 minucie meczu. Druga połowa zaczęła się podobnie i już po 10 minutach gry drugiej połowy, bramkę na 2:0 strzelił Piotr Oskroba i wydawało się że goście już się nie podniosą ale jednak nawiązali walkę i zaatakowali mocno gospodarzy co dało rezultat w 77 minucie meczu kiedy to drużyna z Lipy strzeliła bramkę na 2:1 i zrobiło się nerwowo w szeregach Jezioraka. Goście do samego końca próbowali wyrównać stan spotkania ale po bardzo dobrej grze bramkarza Jezioraka  Grzegorza Maziarza udało się dotrzymać wynik do końca spotkania i cenne 3 pkt zostały doliczone na konto Jezioraka Chwałowice.