Aktualności

Wygrana z Kopciami

• autor: sołtys111, 2009-05-10 18:15
Jeziorak Chwałowice zdobywa kolejne 3pkt !
Piłkarze Jezioraka zdobyli kolejne 3 pkt na własnym stadionie pokonując Łęg Kopcie 3:1. Od początku meczu piłkarze z Chwałowic zaatakowali rywala co dało rezultat już w 13 min. kiedy to po rzucie wolnym z 20 metrów piłkę do siatki skierował Andrzej Oskroba. Piłkarze kontrolowali przebieg gry i nie pozwolili sobie na błędy i wynik 1:0 utrzymał się do przerwy. Druga połowa wyglądała podobnie, piłkarze Jezioraka atakowali i stwarzali sobie mnóstwo sytuacji do podwyższenia wyniku. udało się im to w 62 min kiedy po rzucie rożnym piłkę do bramki skierował Krzysztof Oźga. nie długo potem goście odpowiedzieli bramką na 2:1 i próbowali wyrównać stan spotkania lecz nie udało się im to. W odpowiedzi na ataki gości piłkarze Jezioraka strzelili bramkę w 82 min a dokładnie ponownie do siatki trafił Krzysztof Oźga. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 i kolejne 3 pkt  zostały wpisane na konto Jezioraka Chwałowice.

Bramki: Andrzej Oskroba 13 min.