Aktualności

Cenne 3 pkt

• autor: sołtys111, 2009-05-07 20:40
Wygrana nad wyżej notowanym rywalem...
W ostatniej kolejce Jeziorak Chwałowice wygrał na własnym boisku z wyżej notowanym rywalem Koroną Majdan Królewski. Od pierwszych minut widać było determinacje gospodarzy. Piłkarze Jezioraka szybko zdobyli bramkę i kontrolowali przebieg meczu nie pozwalając na zbliżenie się do własnej bramki rywalowi. W pierwszej połowie piłkarze Jezioraka mieli jeszcze dogodną sytuacje do podwyższenia wyniku ale niestety nie wykorzystali jej. Druga połowa znacznie się zmieniła bo to goście narzucili swój rytm gry i próbowali wyrównać stan meczu czego przykładem był słupek po strzale jednego z zawodników Korony. Dobrze grający do ostatnich minut Jeziorak nie pozwolił na stratę cennych 3 pkt. i mecz zakończył się wynikiem 1:0.

Bramka: Paweł Wydra 19 min