Strona klubowa

Aktualności

IV kolejka. Jeziorak - Sanna

• autor: 1marcinxd, 2010-08-20 11:50

W najbliższą niedzielę o godzinie 16:00 nasza drużyna rozegra kolejny mecz o ligowe punkty. Tym razem przyjdzie nam gościć drużynę Sanny Zaklików. Sanna to solidny zespół który bardzo dobrze gra w piłkę i której zawodnicy są dobrze wybiegani. W przerwie letniej naszej drużynie przyszło zmierzyć się z Sanną aż trzykrotnie. Pierwszy raz na turnieju w Woli Rzeczyckiej, te dwa zespoły grały ze sobą w jednej grupie i lepszy okazał się Jeziorak strzelając Sannie dwie bramki a tracąc tylko jedną. Drugi i trzeci raz to sparingi, pierwszy rozgrywany na naszym terenie zakończył się wynikiem 5:5 zaś drugi rozgrywany na terenie Sanny zakończył się wynikiem 5:2 dla gospodarzy. Wynika z tego że w przerwie przygotowawczej do nowego sezonu minimalnie lepsza okazała się Sanna która strzeliła nam łącznie jedenaście bramek a straciła ich dziewięć. Jednak to tylko mecze kontrolne które nic nie znaczą. Warto wspomnieć że w ostatnim meczu drużyna z Zaklikowa rozgromiła OKS Wielowieś aż 6:1.
Trudno wskazać faworyta tego meczu ale wszystko okaże się już w niedzielę.
Wszystkich serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

Początek spotkania seniorów 16:00!
Juniorzy 14:00 - obecność obowiązkowa!!!