Strona klubowa

Aktualności

3 punkty w Chwałowicach

• autor: 1marcinxd, 2010-08-08 18:27

Na inaugurację sezonu nasza drużyna minimalnie pokonuję przyjezdnych z Kopci 1:0.
 Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana ale można powiedzieć że trochę nudna ponieważ nic się w niej nie działo. Przez całe 45 minut nasza drużyna oddał kilka niecelnych strzałów na bramkę Żarkowskiego i tak samo było w drużynie Łęgu.
 Ciekawe widowisko rozpoczęło się z gwizdkiem sędziego który oznaczał rozpoczęcie drugiej połowy. Akcje obu drużyn były już coraz ciekawsze i strzały lądowały w świetle bramki jednak to my od tej pory zaczęliśmy już przeważać a Łęg można powiedzieć że tylko się bronił i od czasu do czasu wyprowadził parę kontr ataków. W końcu w 70 minucie meczu nasza drużyna strzeliła pierwszego gola w sezonie 2010/2011a jego autorem był Krzysztof Oźga który po samodzielnej akcji w polu karnym uderzył mocno po ziemi w lewy róg bramki.
Nasza drużyna do końca meczu już przeważała w wyniku czego stworzyła sobie trzy dogodne sytuacje. Wszystkie trzy miał wchodzący z ławki Łukasz Tinc. Pierwsza wygrana w sezonie 2010/2011 bardzo cieszy i oby tak dalej!

Jeziorak Chwałowice - Łęg Kopcie 1:0