Aktualności

Porażka w ostatnich minutach

• autor: 1marcinxd, 2010-05-09 19:45

W 85 minucie meczu nasza drużyna traci jeden punkt ze Strzelcem

Niestety po bardzo dobrym meczu w wykonani obu jedynastek to lider zwycięża spotaknie 19 kolejki. Zwycięskiego gola dla gospodarzy w 85 minucie meczu strzelił Dudek Michał który przelobował naszego bramkarza.

W naszej drużynie zabrakło kilku czołowych zawodników: Pawła Wydry który musiał pauzować za kartki, Łukasza Tinca oraz Pawła Nowińskiego.

Dzięki wczorajszej wygranej lider jest już coraz bliżej wejścia do okręgówki

Strzelec Dąbrowica - Jeziorak Chwałowice 1:0

Nasi juniorzy we wczorajszym meczu również przegrali swój mecz.

Strzelec Dąbrowica - Jeziorak Chwałowice 2:1 (juniorzy)
Dla Jezioraka strzelił Brzozowski Marcin

• Komentarzy [12]
  • czytano: [977]

autor: ~jawor 2010-05-09 20:44:04

avatar Ale z was cioty

autor: ~anonim 2010-05-09 20:53:47

avatar szkoda.... brakło kilka minut i cenny punkcik wywalczyli byśmy a tu dupa... ale lepsi byli to trzeba im przyznać,, ale troszke musieli się namęczyć...

autor: ~anonim 2010-05-09 21:02:59

avatar Jacy lepsi... W pierwszej połowie luis miał swie zbani potem sam na sam a w drugiej oźga ładnie kopną.. a oni mieli jedną zaje.baną na cały mecz i fuksiarze strzelili

autor: ~anonim 2010-05-10 13:33:27

avatar Gdyby nie Brzozowski to byśmy do zera przegrali a Latawiec to by się tyko darł!!!

autor: ~Lzs 2010-05-10 15:10:52

avatar Kolego gdzie ty miałeś jakąs sytuacje sam na sam bo napewno nie w tym meczu a udeżenie głową mineło i to troszkę daleko od naszego słupka!!! Wasza gra wyglądała tak że wszystkie gały idą na waszych napastników i jak strzelą to strzelą a jak nie to nie!!!

autor: ~anonim 2010-05-10 15:55:48

avatar Fuksiarze z Dąbrowicy!!

autor: ~"Strzelec" 2010-05-10 16:38:20

avatar Jak mówiliście, pokazaliście co na was stać. Rzeczywiście, ciężko było, ale nie ściemniajcie że mieliście okazje do bramek. Raptem 2-3 strzały i to albo w hektary, albo słabizna. Ale charakteru na boisku to wam nie brakowało, przyznaje.

autor: ~anonim 2010-05-10 17:08:32

avatar panowie z dąbrowicy:) Wy tez nie mieliscie jakis super okazji! przez cały mecz jeziorak dobrze się bronił a jedyną sytuacje nie do konca klarowna zamieniliscie na bramke:) wiec tez nie macie co się napinac

autor: ~anonim 2010-05-10 17:09:53

avatar i musicie przyznac ze narazie jeziorak w dwoch spotkaniach z wami powalczył:)

autor: ~real 2010-05-10 21:00:10

avatar zagrajcie tak z kepiem a bedzie fajnie

autor: ~"Strzelec" 2010-05-11 07:11:12

avatar Racja, w dwóch spotkaniach daliście się nam trochę pomęczyć. No ale piłka to piłka, liczą się bramki. Ostatnio wy, teraz my ;)

autor: ~kibic 2010-05-14 20:43:08