Aktualności

Porażka z Ceramiką

• autor: 1marcinxd, 2010-05-02 19:42

Pierwsza porażka w tej rundzie

Prawie wszystkie przed meczowe statystyki wskazywały że Jeziorak bez problemu poradzi sobie z Ceramiką jednak to tylko statystyki. Znów lepsza okazała się Ceramika.

Pierwsza połowa należała do naszej drużyny, cały czas atakowaliśmy a Ceramika tylko wybijała piłki, jednak po jednej kontrze zdobyła bramke.
Druga połowa to prawdziwa rzeźnia w wyniku czego goście zobaczyli kilka żółtych kartek i jedno czerwoną. W tych 45 minutach już mecz znacznie się wyrównał, atakowali jedni i drudzy jednak  to Ceramika znów zdobyła bramke i było już 2:0. Goście do końca utrzymali ten wynik i wywożą z Chwałowic 3 cenne punkty.

Jeziorak Chwałowice - Ceramika Hadykówka 0:2

• Komentarzy [17]
  • czytano: [1102]

autor: ~jezioraczek 2010-05-03 02:04:34

avatar za ile ten mecz pchnęliście ??

autor: ~anonim 2010-05-03 08:57:59

avatar Tylko korubcja wam w głowie ;/ trzeba zrozumieć że Ceramika poprostu była lepsza

autor: ~kibic 2010-05-03 09:23:22

avatar Jak to się stało skoro Ceramika znów pojechała bez swoich podstawowych graczy.Grała bardzo okrojonym składzie.

autor: ~kibic 2010-05-03 09:27:39

avatar No właśnie nie było najlepszych ich trzech strzelców.przecież nie grał ani Rymanowski ani Kuźma ani Horedeński a mimo to wygrali

autor: ~kibic 2010-05-03 09:40:29

avatar brawo chlopaki, z 5 baniek w kieszeni jest-brawo brawo,sprzedawczyki

autor: ~fan 2010-05-03 09:43:09

avatar To dziwne że Ceramika w takim składzie wygrywa mecz do tego wyjazdowy

autor: ~kibic 2010-05-03 11:11:17

avatar sprzedawczyki z jezioraka ale hańba wstyd to nie piłkarze ale dno,nie ma nic gorszego jak sprzedawać mecze pewnie edzio kazał do budy z takimi sprzedawczykami dupki.

autor: ~anonim 2010-05-03 12:30:58

avatar powinien być walkower!! mecz miał być o 16:00 a zaczął się 16:25 więc od 10 minut powinien być walkower!!

autor: ~anonim 2010-05-03 12:32:55

avatar bez luisa niema gry

autor: ~anonim 2010-05-03 13:32:23

avatar Zgadzam się z 2 ostatnimi komentarzami. Walkower jak nic powinien być. Juniorzy jak się spóźnili 10 min w knapach to był walkower a tu tyle czasu spóźnienia.

autor: ~anonim 2010-05-03 21:53:26

avatar Z taką grą to trzeba myśleć o spokojnym utrzymaniu. W niedziele lider który jeszcze nie przegrał, i znowu w d... Sytuacja zrobi się nieciekawa

autor: ~anonim 2010-05-03 21:57:36

avatar Więc to będzie jego pierwsza porażka to znaczy drugo bo już raz przegrali i to z kim? Z jeziorakiem!

autor: ~ 2010-05-04 11:11:50

avatar Pozdrawiamy Masełko!! Nie pisz głupot!!!:)))

autor: ~anonim 2010-05-04 13:47:07

avatar mecz mogl sie nawet rozpoczac o 17.00 jezeli sedzia jest pewien ze goscie dojada na mecz.. a wiedzial bo mial telefon ze Hadykowka wyjechala i jedzie takze czekali.. nie szukaj walkowera trzabylo grac i wygrac!

autor: ~anonim 2010-05-04 14:01:12

avatar Dobra skończcie temat. Każdy klub wygrywa i przegrywa a teraz skupmy się na meczu z Dąbrowcicą !

autor: ~anonim 2010-05-05 12:11:51

avatar od przyznawania walkowerow jest podokreg a nie sedzia

autor: ~anonim 2010-05-05 19:35:44

avatar jeziorak zróbcie wreszcie dobrą obronę ściągnijcie karola rybaka i zróbcie dobrą pomoc bo wgl nie ma a srodka pola nie ma