Wygrana z Sokołem

• autor: 1marcinxd, 2010-04-28 19:05

W dzisiejszym zaległym spotkaniu nasza drużyna pewnie pokonuje beniaminka z Sokolnik

W dzisiejszym meczu nasza drużynie pewnie pokonała Sokół 4:1

Cała pierwsza połowa należała do naszej drużyny, od początku meczu zaatakowaliśmy i już po pierwszych minutach mogliśmy się cieszyć ze zdobytego gola jednak po strzale Pawła Ziółkowskiego piłka minimalnie minęła słupek bramki. Parę minut później znów mógł paść gol dla naszej drużyny jednak po strzale z główki tego samego zawodnika znów piłka minęła się minimalnie ze słupkiem. W 20 minucie meczu nasi zawodnicy przełamali się i zdobyli pierwszą bramke. Po wybiciu piłki na rzut rożny do narożnika boiska podeszedł Paweł Wydra, wrzucił piłke w pole karne a tam Andrzej Oskroba strzałem z główki strzelił pierwszego gola dla naszej drużyny i było 1:0. Co nie udało się wcześniej udało się pare minut później, Ziółkowski przełamał się i zdobył drugiego gola dla naszej drużyny i było już 2:0. Pod koniec pierwszej połowy Jeziorak zdobył trzeciego gola. W okolicach środka boiska Krzysztof Oźga przeją piłkę i pędził z nią w strone bramki, był faulowany przez dwa razy ale biegł dalej, w polu karnym podał Pawłowi Wydrze a on praktycznie na pustą bramke zdobył trzeciego gola dla Jezioraka. Do przerwy Jeziorak wygrywa z Sokołem 3:0

Po przerwie meczu nasi zawodnicy zbyt pewni siebie wyszli na boisko myśląc że 3 punkty zostaną w Chwałowicach jednak kilka minut po rozpoczęciu meczu stracili to pewność dlatego że Sokół strzelił wtedy swojego jedynego gola w tym meczu. Widocznie zezłościło to naszych zawodników i szybko wzięli się za gre. Od strzelenia bramki przez Sokół mecz zrobił się bardzo wyrównany jednak to my mieliśmy więcej dogodnych sytuacji. Pierwszą taką miał Grzegorz Kurkiewicz kiedy to w polu karnym okiwał zawodnika Sokoła i niestety nie trafił w bramke a kilka minut po nim strzał z przed pola karnego Łukasza Tinca z wielkimi trudnościami został obroniony przez bramkarza Sokoła. Praktycznie w ostatnich sekundach meczu nasza drużyna strzeliła czwartego gola. Wynik ustalił Paweł Wydra który znów po podaniu Oźgi z dwóch metrów wbił piłke do siatki.

Po dzisiejszej wygranej nasza drużyna awansowała na trzecie miejsce w tabeli gdzie nigdy w tej fazie rozgrywek nie była!

Jeziorak Chwałowice 4:1 Sokół Sokolniki