Jeziorak Chwałowice - Unia Skowierzyn 3:3

• autor: 1marcinxd, 2016-03-28 12:29

W ubiegłą sobotę nasz zespół na własnym boisku po bardzo ciężkim meczu wywalczył cenny punkt z Unią Skowierzyn. Goście w pierwszej połowie prowadzili już dwoma bramkami ale nasi zawodnicy nie dali za wygraną i wyrównali stan rywalizacji. W drugiej połowie spotkania Unia znów wyszła na prowadzenie i nas zawodnicy po raz kolejny musieli gonić wynik. Od 70 minuty goście grali w 10 po tym jak za czerwoną kartkę wyleciał kapitan Unii. Nasi zawodnicy walczyli dzielnie do końca i w doliczonym czasie strzelili bramkę dającą remis w tym spotkaniu.

Jeziorak Chwałowice - Unia Skowierzyn 3:3
Andrzej Oskroba, Krzysztof Oźga, Marcin Kurkiewicz

Jeziorak: Bartłomiej Jaworski - Rafał Suszek, Dawid Rybak, Paweł Kurkiewicz, Grzegorz Kurkiewicz - Mieczysław Ożóg, Paweł Nowiński, Marcin Kurkiewicz, Mateusz Kurkiewicz (65' Kamil Natoniewski) - Andrzej Oskroba, Krzysztof Oźga