Strona klubowa

Aktualności

Jeziorak Chwałowice - KP Zarzecze 2:2

• autor: 1marcinxd, 2015-11-09 12:16

W przedostatniej serii spotkań rundy jesiennej nasz zespół na własnym boisku zremisował z KP Zarzecze 2:2. Nasi piłkarze wyśmienicie rozpoczęli ten mecz bo już w pierwszej minucie Andrzej Oskroba strzałem głową pokonał bramkarza gości. W 30 minucie po kolejnej wrzutce również strzałem głową wynik podwyższył Jakub Jędrzejewski. Niestety w drugiej połowie goście wzięli się za odrabianie strat i doprowadzili do remisu. Od 65 minuty nasz zespół grał w 10 po czerwonej kartce dla Dawida Rybaka za "rzekome" zagranie ręką w polu karnym.