Jeziorak Chwałowice - San Wrzawy 3:3

• autor: 1marcinxd, 2015-10-11 17:59

W meczu 10 kolejki Jeziorak Chwałowice na własnym boisku zremisował z ostatnim w tabeli Sanem Wrzawy. Dzisiejsze spotkanie było jednym ze słabszych meczy jakie do tej pory rozegraliśmy na poziomie klasy okręgowej. Goście w pierwszej połowie dwukrotnie wychodzili na prowadzenie ale nie na długo ponieważ Jeziorak za każdym razem potrafił szybko odpowiedzieć. W drugiej połowie to my wyszliśmy na prowadzenie po golu z rzutu karnego ale nie potrafiliśmy utrzymać prowadzenia i mecz zakończył się remisem.

Jeziorak Chwałowice - San Wrzawy 3:3
Marcin Kurkiewicz, Jakub Jędrzejewski, Andrzej Oskroba - Maciej Fietko x3

Jeziorak: Bartłomiej Jaworski - Rafał Suszek, Dawid Rybak, Grzegorz Kurkiewicz, Paweł Kurkiewicz - Mieczysław Ożóg, Paweł Nowiński, Marcin Kurkiewicz, Mateusz Kurkiewicz (75' Korneliusz Górniak) - Jakub Jędrzejewski (80' Krzysztof Oźga), Andrzej Oskroba

autor: ~xyz 2015-10-13 12:33:04

avatar jedrzejewski nie strzelił drugiej bramki?