Jeziorak Chwałowice - Unia Nowa Sarzyna

• autor: 1marcinxd, 2015-08-29 09:22

W 4 kolejce spotkań stalowowolskiej okręgówki Jeziorak Chwałowice na własnym boisku podejmował będzie Unię Nową Sarzynę. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00, natomiast juniorzy w tym dniu zagrają o godzinie 14.00 a ich przeciwnikiem będzie Francessco Jelna.

Unia Nowa Sarzyna to jedna z trzech drużyn, która do tej pory zgromadziła na swoim koncie komplet punktów. W dotychczasowych trzech kolejkach zespół z Nowej Sarzyny pokonał LZS Zdziary (1:4), Pogoń Leżajsk (4:1) oraz Orzeł Rudnik (0:2). Unia przez wiele lat z powodzeniem grała w III lidze lubelsko-podkarpackiej, ale przez problemy finansowe została zdegradowana do klasy okręgowej. Teraz w kadrze Unii próżno szukać zawodników, którzy reprezentowali tą drużynę w III lidze ale mimo tego i tak jest to bardzo groźny zespół oraz jeden z głównych kandydatów do awansu do IV ligi. Faworytem tego spotkania będą na pewno goście ale na boisku w Chwałowicach zawsze naszym przeciwnikom gra się trudno i miejmy nadzieję, że jutro nasz zespół sprawi wielką niespodziankę!
Spotkanie poprowadzą Panowie: Tomasz Chamera (główny), Łukasz Mysior, Józef Wieleba (liniowi)

WSZYSTKICH KIBICÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY!