Strona klubowa

Aktualności

Olimpia Solo Pysznica - Jeziorak Chwałowice 5:3

• autor: 1marcinxd, 2015-08-24 17:45

Drugą porażkę z rzędu odniosła wczoraj nasza drużyna przegrywając tym razem mecz wyjazdowy z Olimpią Pysznicą. Już w zasadzie po 20 minutach gry można było powiedzieć że jest po meczu ponieważ gospodarze wygrywali 3:0 i nie zwalniali tempa. Nasz zespół strzelił gola kontaktowego do szatni ale to nic nie dało ponieważ już po kilku minutach gry w drugiej połowie Olimpia dołożyła dwie bramki po koszmarnych błędach w obronie. Nasz zespół zdołał strzelić jeszcze dwie bramki i miał świetną okazję do strzelenia gola na 5:4 ale zabrakło szczęścia. Następnym razem będzie lepiej!!!