Wycofanie ŁKS Łowiska z okręgówki

• autor: 1marcinxd, 2015-07-31 21:01

Niezłego galimatiasu w terminarzu rozgrywek stalowowolskiej piłkarskiej klasy okręgowej narobili działacze Łowiskiego Klubu Sportowego Łowisko, którzy na 10 dni przed inauguracją nowego sezonu 2015/2016 wycofali swój zespół z rozgrywek.

Prowadzący rozgrywki działacze podokręgu Stalowa Wola rozesłali już do klubów terminarz rozgrywek, drużyny ustaliły już swoje jesienne mecze, a teraz trzeba będzie wszystko organizować od nowa. W "okręgówce" nie zagra, więc 17 drużyn jak to miało mieć miejsce, tylko 16. Nie będzie więc przymusowej pauzy jednej z drużyn w każdej kolejce.

Działacze Łowiskiego Klubu Sportowego chcieli by ich zespół dokooptować do jednej z grup klasy A, ale nie było to możliwe. Wszystko, więc wskazuje na to, że Łowisko w nowym sezonie zagra w grupie trzeciej stalowowolskiej klasy B.

źródło: echodnia.eu