Strona klubowa

Aktualności

Jeziorak Chwałowice - Truck Kotowa Wola 5:0

• autor: 1marcinxd, 2015-06-04 19:09

Kolejne zwycięstwo na własnym terenie odniosła nasza drużyna pokonując tym razem Truck Kotową Wolę. W pierwszej połowie spotkania zawodnicy Kotowej grali bardzo agresywnie i zdecydowanie powinni kończyć spotkanie w osłabieniu, sędzia tego spotkania zdecydowanie nie panował nad sytuacją i podejmował złe decyzje co wywoływało u przyjezdnych jeszcze większą złość. W drugiej odsłonie gra się już uspokoiła a nasza drużyna przez cały czas kontrolowała mecz dzięki czemu odnieśliśmy kolejne cenne zwycięstwo.

Bramki:
Mateusz Adamski x2, Krzysztof Oźga, Piotr Oskroba, Paweł Nowiński

Jeziorak: Bartłomiej Jaworski - Andrzej Oskroba, Rafał Suszek, Marcin Oźga (Grzegorz Kurkiewicz), Paweł Kurkiewicz - Mieczysław Ożóg, Paweł Nowiński (Krystian Olszewski), Mateusz Kurkiewicz (Marcin Kurkiewicz), Piotr Oskroba - Mateusz Adamski, Krzysztof Oźga (Kamil Wydra)

• Komentarzy [6]
  • czytano: [665]

autor: ~anonim 2015-06-05 10:41:50

avatar Kotowa powinna mieć miniumum 3 czerwone kartki...

autor: ~anonim 2015-06-05 10:42:17

avatar 1 bramkarz przy rzucie karnym, druga faul na Adamskim 3 agresja zawodnika

autor: ~Obserwator 2015-06-05 11:28:42

avatar Obiektywnie powiem że najwiekszym problemem meczu był zespol gosci. CHAMSTWO i DEBILIZM sprawil, ze zamiast grac w pilke to usilowali zastraszyc sedziego i Jeziorak. Sedzia zle zrobil nie dajac bramkarzowi czerwonej kartki za faul. Pozatym dobrze ze nie sypal kartkami czerwonymi dla kotowej bo by meczu nie skonczyl i dostal w leb. Kotowa odkad sie pamieta tak grala, ze jak nie idzie to sila i chamstwem wiec to wczoraj bylo widoczne. Dobrze ze nikomu nic sie nie stalo szczegolnie zawodnikom jezioraka.

autor: ~anonim 2015-06-05 11:39:34

avatar bo kotowa to stan umysłu, każdy o tym wie. ;) Wolałbym określenie: Kicia Wólka. :)

autor: ~TRUCK 2015-06-06 00:02:16

avatar po 1 to sędzia sam sobie wprowadził zamieszanie po 2 gwizdał tylko i wyłącznie pod kolegów z Jezioraka wiec nie mówcie ze chamstwo ze strony chłopaków grającej w pierwszej "11" i kibiców z TKW.....
pozdro dla tych chłopaków z Jezioraka co umieli się przyznać do błędu...
pozdrowienia od chłopaków z TKW

autor: ~anonim 2015-06-06 14:33:11

avatar pod Jeziorak gwizdał? przecież jakby był normalny to wy byście kończyli w 8-9 już po pierwszej połowie, więc gwiazdał byle jak w obie strony