Jeziorak Chwałowice - LZS Jadachy 4:0

• autor: 1marcinxd, 2015-05-24 18:21

Znakomita seria naszej drużyny trwa nadal ponieważ wczoraj na własnym boisku pokonaliśmy solidny zespół z Jadach. Jeziorak od samego początku zaczął atakować bramkę rywala ale przez długi czas nie mógł skierować do niej piłki. Dopiero w okolicach 30 minuty po błędzie w obronie gości wyszliśmy na prowadzenie. W drugiej połowie dołożyliśmy jeszcze trzy bramki i kolejne ważne zwycięstwo powędrowało na konto Jezioraka, który wiosną jest niepokonany!!! Oby ta seria trwała aż do końca sezonu!

Jeziorak Chwałowice - LZS Jadachy 4:0
Krzysztof Oźga x2, Andrzej Oskroba, Piotr Oskroba

Jeziorak: Bartłomiej Jaworski - Andrzej Oskroba, Rafał Suszek, Marcin Oźga (Grzegorz Kurkiewicz), Paweł Kurkiewicz - Mieczysław Ożóg, Paweł Nowiński, Marcin Kurkiewicz, Mateusz Kurkiewicz (Piotr Oskroba) - Mateusz Adamski (Korneliusz Górniak), Krzysztof Oźga (Kamil Wydra)