Jeziorak Chwałowice - Siarka II Tarnobrzeg 1:0

• autor: 1marcinxd, 2015-05-10 19:42

Szlagierowe spotkanie pomiędzy Jeziorakiem a rezerwami Siarki zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny! Siarka wzmocniona kilkoma drugoligowcami dłużej utrzymywała się przy piłce ale nie potrafiła oddać groźnego strzału na bramkę. Nasz zespół stwarzał zabójcze kontry, które powinny już w pierwszej połowie przynieść nam co najmniej 3 bramki. W drugiej połowie obraz gry był identyczny a nasze kontry zaczęły przynosić efekty. Dwa razy w polu karnym faulowany był Marcin Kurkiewicz i sędzia słusznie podyktował w obu przypadkach rzut karny. Pierwszego zmarnował nasz kapitan Andrzej Oskroba, natomiast już drugiego pewnie wykorzystał Krzysztof Oźga i bardzo cenne punkty zostały w Chwałowicach.

Jeziorak Chwałowice - Siarka II Tarnobrzeg 1:0
Bramka:
Krzysztof Oźga

Jeziorak: Bartłomiej Jaworski - Andrzej Oskroba, Rafał Suszek, Paweł Kurkiewicz, Marcin Oźga - Mieczysław Ożóg, Paweł Nowiński (Korneliusz Górniak), Marcin Kurkiewicz, Piotr Oskroba - Mateusz Adamski (Mateusz Kurkiewicz), Krzysztof Oźga (Kamil Wydra)

autor: ~runcajs 2015-05-12 11:12:40

avatar k*rwa andrzej niech nie kopie karnych!!