Jeziorak Chwałowice - Łęg Stany 5:0

• autor: 1marcinxd, 2015-05-01 18:49

Świetna seria Jezioraka trwa nadal ponieważ dziś nasi zawodnicy po raz kolejny już w tej rundzie bardzo pewnie pokonali swojego rywala. Mecz został już rozstrzygnięty w pierwszej połowie, w której strzeliliśmy 5 goli i w między czasie zmarnowaliśmy mnóstwo stuprocentowych okazji. W drugiej połowie nasi zawodnicy nadal razili nieskutecznością i marnowali okazję za okazją. Goście w tym meczu ani razu nie zagrozili naszej bramce.

Jeziorak Chwałowice - Łęg Stany 5:0
Krzysztof Oźga x2, Marcin Kurkiewicz, Mateusz Adamski, Piotr Oskroba

Jeziorak: Bartłomiej Jaworski - Andrzej Oskroba, Rafał Suszek, Paweł Kurkiewicz, Grzegorz Kurkiewicz (Marcin Oźga) - Mieczysław Ożóg (Kamil Wydra), Paweł Nowiński, Marcin Kurkiewicz, Piotr Oskroba - Mateusz Adamski (Korneliusz Górniak), Krzysztof Oźga (Mariusz Tys)

[Zdjęcia z meczu]

Kolejne spotkanie Jeziorak zagra już za dwa dni w Zaklikowie. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00.