Derby! Radosan Radomyśl - Jeziorak Chwałowice

• autor: 1marcinxd, 2014-08-08 21:28

W najbliższą niedzielę ruszają rozgrywki sezonu 2014/2015. Już na inaugurację nasz zespół czeka bardzo ważny i prestiżowy pojedynek z rywalem zza miedzy - Radosanem Radomyśl. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00 na boisku w Żabnie.

Radosan to beniaminek rozgrywek, który awansował do A klasy dzięki zwycięstwu w barażach z Iskrą Sobów. Zespół z Radomyśla po 3 rocznej przerwie powrócił po raz drugi w swojej historii do A klasy i będzie walczył aby tym razem pozostać w niej dłużej. Ostatnie oficjalne pojedynki pomiędzy Radosanem a Jeziorakiem odbyły się w sezonie 2010/2011. W pierwszym meczu przegraliśmy w Radomyślu 1:0 natomiast u nas wiosną pokonaliśmy Radosan 5:1. Obecnie w drużynie niedzielnego rywala gra nasz były zawodnik Piotr Madej, natomiast podczas wiosny grał tam również Krystian Gąsiorowsk, który był wypożyczony z naszego zespołu.

Początek spotkania odbędzie się o godzinie 17.00 na boisku w Żabnie. Juniorzy swój mecz rozegrają o 13.30 a ich przeciwnikiem będzie nowo powstały zespół - KS Kępie Zaleszańskie.

WSZYSTKICH KIBICÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY!