Derby nasze! Jeziorak Chwałowice - Termopol Żabno 8:0

• autor: 1marcinxd, 2014-06-01 20:49

Derbowy pojedynek pomiędzy Jeziorakiem a Termopolem zakończył się wysokim zwycięstwem naszej drużyny. Nasi piłkarze od 1 do 90 minuty byli drużyną lepszą i nie pozostawili żadnych złudzeń drużynie gości!

Od początku spotkania nasza drużyna dominowała na boisku i nie pozwoliła Termopolowi dojść do głosu. Nasz zespół w końcu poprawił swoją skuteczność i wykorzystał większość dogodnych sytuacji. Termopol mimo że w pierwszej połowie bronił się i pozwolił tylko na strzelenie dwóch bramek, to w drugiej połowie stracił kompletnie siły i nie miał już nic do powiedzenia. Nasz zespół miał jeszcze kilka dogodnych sytuacji w tym meczu ale sędzia liniowy pokazywał spalone, których nie było...

Jeziorak Chwałowice - Termopol Żabno 8:0
: K. Oźga x4, Suszek, M. Kurkiewicz, A. Oskroba, Tys

Jeziorak: Jaworski - A. Oskroba, Rybak, G. Kurkiewicz (Tys), M. Oźga - Nowiński (P. Kurkiewicz), Natoniewski (Fetko), Suszek, M. Kurkiewicz (P. Oskroba) - M. Kurkiewicz (Olszewski), K. Oźga

autor: ~anonim 2014-06-02 16:36:24

avatar Zabno miało w meczu 2 sytuacje do strzelenia bramy: Pierwsza to gosc z woleja uderzyl, pilka leciala w okienko ale Jaworski sie wyciagnal i obronil, a druga to Arnold sam na sam i znowu Jaworski obronil

autor: ~anonim 2014-06-02 18:23:09

avatar Nie wybronil tylko go Rafal zepchnal. Patrzac na sklad to powiem wam ze jest nadzieja na przyszłosc. Wczoraj w pierwszym skladzie 5 gosci ktorzy jeszcze moga grac w juniorach (Jaworski, Ozga, Natoniewski, Kurkiewicze) i jeszcze Hina młodzieżowiec. Oby tak dalej!!-

autor: ~anonim 2014-06-02 19:44:50

avatar no na poczatku zabno mialo swoje sytuacje i gdyby to okono weszło i sam na sam to by było ciekawie, a tak to miazga. Zabno jest rozsypane i ciezko nie było , natomiast co do spalonych to były ewidentne.

autor: ~anonim 2014-06-02 19:46:19

avatar Komentarz na profilu Zabna- wpis Arnolda: Jedziemy z tymi leszczami!!!! :P

autor: ~anonim 2014-06-02 21:47:02

avatar No to panowie liczymy do dziesięciu! Jeden, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć, siedem, żabno, dziewięc, dziesięc. HAHAHA