Strażak Przyszów - Jeziorak Chwałowice

• autor: 1marcinxd, 2014-05-23 12:42

W najbliższej kolejce nasz zespół zmierzy się w meczu wyjazdowym ze Strażakiem Przyszów. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00 na boisku Strażaka!

Strażak Przyszów na chwilę obecną zajmuję 13 lokatę w ligowej tabeli i ma na swoim koncie 21 punktów. Sytuacja Strażaka jest bardzo trudna bowiem zespół ten znajduję się na pozycji, która dziś daję możliwość gry w barażach. Ale aspiracje zespołu z Przyszowa są na pewno wyższe i będą próbować za wszelką cenę wygrywać najbliższe spotkania żeby zapewnić sobie pewne utrzymanie. Obecnie strata Strażaka do bezpiecznego miejsca wynosi 8 punktów więc jest realna szansa aby wydostać się ze strefy barażowej. Nasz zespół również znajduję się w trudnej sytuacji i musi zacząć punktować do końca sezonu aby spokojnie się utrzymać w tej lidze. Obie drużyny w najbliższym spotkaniu będą potrzebowały wygranej więc możemy być świadkami dobrego widowiska.

Początek spotkania seniorów nastąpi o godzinie 16.00. Juniorzy swój mecz rozegrają o godzinie 14.00 a ich przeciwnikiem będzie Korona Bojanów (spotkanie odbędzie się na stadionie w Bojanowie) Wyjazd na mecz o godzinie 12.30.

WSZYSTKICH KIBICÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY!