Strona klubowa

Aktualności

Jeziorak Chwałowice - Siarka II Tarnobrzeg 1:4

• autor: 1marcinxd, 2014-04-27 18:05

Rezerwy Siarki okazały się dla naszego zespołu zbyt mocne i pewnie zwyciężyły dzisiejsze spotkanie. Jednak patrząc na skład jakim dziś dysponowała nasza drużyna i okazje jakich nie wykorzystała to mecz mógł się momentami podobać kibicom.

Siarka wzmocniona kilku drugoligowcami jak na taki zespół przystało bardzo dobrze posługiwała się piłką. Zawodnicy Siarki cały czas klepali nią w środku pola i w różny sposób próbowali dostać się pod naszą bramkę. Pierwsza bramka dla Siarki padła po prostopadłym podaniu gdy zawodnik gości wyszedł sam na sam z bramkarzem i nie zmarnował dogodnej sytuacji. Nasz zespół przez całą pierwszą połowę grał cały czas prostą piłkę odbiór i w przód, ale nawet i taka gra przyniosła efekt. W 30 minucie nasz zespół wyrównał po strzale Krzysztofa Oźgi z rzutu wolnego. Piłka ustawiona na 30 metrze potężnym strzałem wpadła do bramki rywala. Goście jeszcze przed przerwą zdołali wyrównać po dobrej akcji z prawej strony i wyłożeniu piłki zawodnikowi Siarki na pustą bramkę. W drugiej połowie gra nie uległa zmianie aż do momentu gdy na pozycjach zamienili się Kamil Natoniewski z Andrzejem Oskrobą. Nasz kapitan wniósł sporo ożywienia i nasza gra już nie polegała jedynie na wybijaniu piłki w przód. Jednak to nie przyniosło efektów a okazje ku temu były ponieważ najpierw dobry strzał oddał Krzysiek Oźga a później Andrzej Oskrob świetnie w polu karnym ograł obrońcę gości i miał przed sobą tylko bramkarza ale niestety trafił prosto w niego. Siarka nadal przeważała i zdołała zdobyć jeszcze dwie bramki. Pierwsza bramka w drugiej połowie to ta z rangi stadiony świata. Napastnik Siarki przyjął piłkę na klatę na linii pola karnego i strzałem z przewrotki trafił w samo okienko. Ostatnia bramka padła już kilka sekund przed końcem po wrzutce z lewej strony i trafieniu do siatki zawodnika Siarki z bardzo bliskiej odległości. Kolejna porażka boli ale trzeba wziąć pod uwagę jaki skład miał dziś do dyspozycji nasz zespół. Z powodów osobistych zabrakło wszystkich czterech braci Kurkiewiczów, Konrada Fietko oraz Bartka Górniaka. W pierwszym składzie wyszło aż 5 juniorów a na ławce zasiadł kolejny junior oraz Andrzej Majewskim który zagrał pierwszy mecz w tym sezonie. Na drugą połowę dojechał Piotr Oskroba, który w tej rundzie nie zagrał jeszcze minuty.