Strona klubowa

Aktualności

Sokół Sokolniki - Jeziorak Chwałowice 5:1

• autor: 1marcinxd, 2014-04-19 16:37

Kolejną bolesną porażkę ponieśli nasi zawodnicy w starciu z liderem naszych rozgrywek. Mecz był bardzo wyrównany aż do 60 minuty, w której Sokół po zamieszaniu w polu karnym zdobył bramkę na 2:1. Od tego momentu rozwiązał się worek z bramkami i drużyna z Sokolnik zrobiła kolejny krok w walce o okręgówkę.

Nasz zespół bardzo dobrze w początkowej fazie meczu postawił się liderowi. Częściej był pod piłką i już od pierwszych minut zagrażał bramce rywala. Nasz zespół atakował ale pierwszą bramkę strzelili gospodarze po uderzeniu w długi róg bramki. Nasz zespół nie podłamał się to bramką i już za kilkadziesiąt sekund później wyrównał za sprawą Marcina Kurkiewicza, który wykorzystał błąd bramkarza gospodarzy i wyrównał wynik spotkania. Na początku drugiej połowy również było bardzo wyrównanie. W 55 minucie nasz zespół miał rzut wolny w okolicach 40 metra, który zakończył się uderzeniem w słupek bramki. Od tego momentu na boisku rządził Sokół i bezlitośnie wykorzystał każdy nasz błąd. W ciągu pół godziny zespół z Sokolnik strzelił nam 4 bramki i pewnie wygrał mecz.