Jeziorak Chwałowice - Łęg Stany

• autor: 1marcinxd, 2013-08-14 12:38

W jutrzejsze świąteczne popołudnie Jeziorak zagra pierwszy mecz w sezonie 2013/2014 na własnym boisku. Naszym przeciwnikiem będzie Łęg Stany. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00

Łęg sezon rozpoczął z przytupem gromiąc w pierwszej kolejce Termopol Żabno 6:1 i stał się viceliderem tabeli. Po takim początku w Stanach muszą panować dobre nastroje ale mimo wszystko klub pewnie nie myśli o awansie bo jest to zdecydowanie drużyna środka tabeli, która przeplata dobre mecze słabymi. Trzeba również wziąć pod uwagę niedzielnego rywala Łęgu, którym był Termopol. Z Żabna latem odeszło sporo znaczących zawodników a przybyło kilku nie doświadczonych graczy, którzy będą stanowili o sile zespołu. Jak na razie widać brak zgrania ale może po kilku kolejkach będzie lepiej. Jednak zwycięstwo to zwycięstwo, nie liczy się z kim więc w jutrzejszym meczu trzeba będzie uważać na Łęg i nie pozwolić im na powiększenie swojego dorobku punktowego. Nasza drużyna po ligowym falstarcie potrzebuje zwycięstwa i oby jutro przyszło!

Początek spotkania na stadionie w Chwałowicach o godzinie 16.00. Zbiórka na mecz 15.10. Juniorzy jutro pauzują!

WSZYSTKICH KIBICÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY!