Strona klubowa

Aktualności

Strzelec Dąbrowica - Jeziorak Chwałowice

• autor: 1marcinxd, 2013-08-09 10:22

W meczu inauguracyjnym sezonu 2013/2014 nasz zespół uda się do Dąbrowicy gdzie powalczy o punkty z miejscowym Strzelcem, który jeszcze kilka miesięcy temu rywalizował z drużynami w okręgówce. Początek spotkania o godzinie 16.00 na boisku w Dąbrowicy.

Strzelec w ubiegłym sezonie występował w klasie okręgowej, ale prezentował bardzo słaby poziom i wyraźnie odstając od pozostałych drużyn spadł do klasy A. W czasie przerwy letniej zespół z Dąbrowicy stracił dwóch zawodników ale w ich miejsce przybyło czterech, w tym jeden czwartoligowiec, który na pewno będzie dużym wzmocnieniem. Strzelec w przeciwieństwie do Sanu Kłyżów, który postanowił postawić na młodzież, będzie chciał po roku przerwy wrócić do okręgówki, ale to zadanie będzie bardzo trudne ponieważ chętnych jest kilku a miejsce gwarantujące bezpośredni awans tylko jedno.
Ostatnie spotkania jakie nasza drużyna rozegrała ze Strzelcem miały miejsce w sezonie 2009/2010, wtedy to też zespół z Dąbrowicy zajął pierwsze miejsce i awansował do okręgówki, w której grał przez trzy sezony. Spotkania te można powiedzieć że wypadły na remis ponieważ po ciężkich bojach Jeziorak u siebie wygrał 1:0, zaś na wyjeździe tryumfowali gospodarze również 1:0. W meczu tym trudno wskazać faworyta ponieważ Jeziorak jest czołową ekipą naszej ligi a Strzelec z racji gry w okręgówce również można wliczać do czołówki.

Początek spotkania na stadionie w Dąbrowicy o godzinie 16.00. O godzinie 14.00 swój mecz rozegrają juniorzy obu drużyn. Wyjazd na mecz z rynku o godzinie 12.00!

WSZYSTKICH KIBICÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY!