Strona klubowa

Aktualności

Jeziorak zwycięzcą XVIII turnieju im. Józefa Kołodzieja

• autor: 1marcinxd, 2013-07-14 20:07

Jeziorak Chwałowice został najlepszą drużyną turniej rozegranym w Woli Rzeczyckiej i zajął pierwsze miejsce. W pierwszym meczu pokonaliśmy LZS Wolę Rzeczycką 4:0 a w finale LZS Rzeczycę Długą 1:0!

W meczu otwarcia nasza drużyna zmierzyła się z gospodarzami turnieju. Mimo że na to spotkanie zebraliśmy drużynę w ostatniej chwili to pewnie wygraliśmy, a co najbardziej cieszy to nasza drużyna prezentowała świetny futbol i było na prawdę na co popatrzeć!

Jeziorak Chwałowice - LZS Wola Rzeczycka 4:0 (2:0)
Bramki:
Paweł Nowiński x2, Rafał Suszek, Krzysztof Oźga
Jeziorak: Piotr Madej - Andrzej Oskroba, Marcin Oźga, Paweł Kurkiewicz, Krystian Gąsiorowski - Dawid Rybak, Paweł Nowiński, Paweł Koczwara, Rafał Suszek - Krzysztof Oźga, Kuba Budziło
Grali także: Mateusz Kurkiewicz

W drugim meczu LZS Rzeczyca Długa mierzyła się z CZR Lipa. W pierwszej połowie pachniało wielką sensacją ponieważ Lipa wygrywała 4:1 jednak na drugą połowę najwidoczniej zabrakło im siły i srogo przegrali.

LZS Rzeczyca Długa - CZR Lipa 8:4 (1:4)

Mecz o 3 miejsce był meczem przyjaźni i mierzyli się w nim LZS Wola Rzeczycka oraz kibice Lipy. Po pierwszej połowie był remis 2:2, jednak w drugiej lepsi okazali się gospodarze i wygrali mecz 5:3

LZS Wola Rzeczycka - CZR Lipa 5:3 (2:2)

W finale zmierzyły się ze sobą dwie czołowe drużyny naszej gminy, Jeziorak i LZS Rzeczyca Długa. Nasza drużyna już w mocniejszym składzie znów zagrała dobry mecz i zasłużenie go wygrała. Jednak nie było tak kolorowo ponieważ w pierwszej połowie sędzia podyktował bardzo kontrowersyjnego karnego. Na nasze szczęście Marcin Iberle wyczuł intencje strzelca i obronił jego strzał. W drugiej połowie mimo mnóstwo dobrych akcji nasz zespół zdobył gola po błędzie obrońców Rzeczycy i dzięki niemu wygrał cały turniej!

Jeziorak Chwałowice - LZS Rzeczyca Długa 1:0 (0:0)
Bramki:
Krzysztof Oźga
Jeziorak: Marcin Iberle - Andrzej Oskroba, Piotr Gardy, Grzegorz Kurkiewicz, Krystian Gąsiorowski - Dawid Rybak, Paweł Nowiński, Paweł Koczwara, Rafał Suszek - Krzysztof Oźga, Kuba Budziło
Grali także: Paweł Kurkiewicz, Marcin Oźga, Mateusz Kurkiewicz

Na zakończenie turnieju zostały rozdane puchary dla wszystkich drużyn oraz dwie statuetki indywidualne dla najlepszego strzelca i bramkarza turnieju. Najlepszym strzelcem został zawodnik CZR Lipa - Adrian Chamera, który zdobył 4 bramki, natomiast najlepszym bramkarzem zawodnik Jezioraka - Marcin Iberle, jednak trzeba przyznać, że część statuetki należy się też Piotrkowi Madejowi, który świetnie spisywał się na nowej pozycji i co najważniejsze również zachował czyste konto!