Strona klubowa

Aktualności

Jeziorak Chwałowice - San Wrzawy 2:0

• autor: 1marcinxd, 2013-06-30 18:45

W pierwszym meczu barażowym nasza drużyna wypracowała sobie dobrą zaliczkę pokonując San Wrzawy 2:0. Dwie bramki w drugiej połowie zdobył Paweł Ziółkowski. W środę drugi mecz barażowy, po którym miejmy nadzieje Jeziorak będzie miał powody do świętowania!

Nasz zespół do spotkania przystąpił mocno osłabiony ponieważ zabrakło na meczu dwóch podstawowych obrońców: Piotra Gardego i Piotra Śniosa. Mimo to trener poustawiał drużynę tak aby pokonać San Wrzawy.
Pierwsza połowa była bardzo wyrównana w wykonaniu drużyn. Obie ekipy posiadały w równym stopniu piłkę i stwarzały groźne sytuacje. San Wrzawy stworzył sobie kilka groźnych sytuacji ale na posterunku stał nasz bramkarz Marcin Iberle, który kilkoma interwencjami uratował nasz zespół. Jeziorak również stworzył kilka dobrych okazji ale były one mniej groźne niż te, które stworzyli goście.
Druga odsłona spotkania już wyglądała całkowicie inaczej. Jeziorak zaczął przeważać i już od samego początku zaczął atakować bramkę rywala. Do strzelenia pierwszej bramki dobrą okazje do strzelenia miał Rafał Suszek, który z dystansu oddał mocny strzał i zmusił bramkarz do interwencji. W 73 minucie stadion w Chwałowicach oszalał ponieważ Jeziorak zdobył pierwszą bramkę. Piłkę przejęli goście ale obrońca Wrzaw za długo trzymał piłkę przy nodze i Krzysiek Oźga odebrał mu ją i wyszedł sam na sam z bramkarzem, jednak obok dostrzegł Pawła Ziółkowskiego i podał do niego, a ten już tylko dopełnił formalności. Nie minęło kilka minut i Jeziorak podwyższył a drugie trafienie odnotował Paweł Ziółkowskim. Akcja rozpoczęła się od rzutu rożnego i zamieszaniu w polu karnym jednak na szczęście Paweł był tam gdzie powinien i zdobył kolejną bramkę. Pod koniec spotkania dobrą sytuacje miał Paweł Nowiński ale po ograniu dwóch zawodników przestrzelił.
Nasz zespół ma sporą zaliczkę i do Wrzaw  jedzie w jednym celu -  OSIĄGNĄĆ AWANS!