Strona klubowa

Aktualności

Komunikat ze strony podokręgu

• autor: 1marcinxd, 2013-06-20 16:48

W związku z nie wyjaśnioną sytuacją na boiskach w IV lidze podokręg przenosi zaplanowane na następny tydzień baraże na początek lipca. Nasza drużyna nadal ma szanse na awans z pierwszego miejsca lub poprzez baraże!

Jeżeli z IV ligi nie spadnie żadna z druzyn przypisanych tertyorialnie do Podokręgu Stalowa Wola ( MKS Stal Nowa Dęba , OKS Mokrzyszów ) wówczas odębdzie się spotkanie barażowe o pozostanie w klasie ,,A" pomiędzy zespołami ,które zajmą 13 miejsce w klasie A-1 i A-2. Gospodarzem pierwszych meczy są zespoły z nizszej klasy rozgrywkowej, w przypadku klasy równorzędnej zespól mający mniejszą ilość zddobytych punktów , następnie stosunek bramek. Baraże są dokończeniem sezonu 2012/2013 co do uprawienia zawodników ,żółte i czerwonych kartek. Spotkania barażowe rozgrywane są na zasadzie dwu-meczu, czyli mecz i rewanż . W przypadku gdy w bilansie dwóch spotkań zespoły uzyskają jednakową ilość punktów i taka sama różnice bramek wówczas decyduja bramki zdobyte na wyjeździe , które liczą się podwójnie .W przypadku gdy spotkanie rewanżowe zakończy się takim samym rezultatem jaki padł w pierwszym spotkaniu , wówczas sędzia zarządzi dogrywkę 2x15 minut , a gdy ona nie przyniesie rostrzygnięcia ,nastapi seria rzutów karnych zgodnie z przepisami gry ( w dogrywce bramki na wyjeździe nie liczą die podwójnie). W zwiazku z przedłużeniem się rozgrywek w III lidze podkarpacko - lubelskiej i IV lidze podkarpackiej ( nieokreslone spadki i awanse co skutkuje spadkami w klasach niąszych ) mecze barażowe sezonu 2012/2013 rozegrane zostana w nastepujacych terminach