Jeziorak Chwałowice - Truck Kotowa Wola 1:1

• autor: 1marcinxd, 2013-05-05 18:38

Niespodziewanie nasi piłkarze na własnym obiekcie podzielili się punktami z ostatnim w tabeli Truckiem Kotowa Wola. Gra naszej drużyny w tym spotkaniu wyglądała bardzo kiepsko a Truck wykorzystał to i stał się pierwszą drużyną, która urwała nam punkty na własnym boisku w tym sezonie.

W niedzielne popołudnie nasz zespół nieoczekiwanie zaledwie zremisował z ostatnim w tabeli Truckiem. Nasi zawodnicy po lekkim i przyjemnym zwyciestwie odniesionym w środe mysleli ze z Kotowa bedzie jeszcze lzej i sie przeliczyli. Kotowa pokazala pazur i walczyla jak rowny z rownym miejac w pierwszej polowie wiecej okazji na strzelenie bramki. W drugiej polowie jak zwykle w tej rundzie gra naszej druzyny sie poprawila i w koncu zaczelismy atakowac. Dwie dobre sytuacje zmarnowal Marcin Kurkiewicz ale juz za trzecim razem pewnym strzalem pokonal bramkarza strzelajac pierwszego gola w lidze w seniorach. Potem nasi zawodnicy komtrolowali spotkanie i atakowali na bramke Trucku. W 70 minucie w polu karnym zostal przeciety rowno z trawa nasz zawodnik Pawel Ziolkowski i wydawalo sie ze sedzia podyktowal zasluzony rzut karny ale.jak sie okazalo arbiter wskazywal na 5 metr od bramki a nie jak kazdy myslal 11 i niestety nadal bylo 1:0. Nasz zespol poddenerwowany ta akcja stracil po kontrze bramke i bylo 1:1. Taki wynik zostal utrztmany do konca i niestety nasz zespol stracil pierwsze.punkty w tej rundzie.
Po tym meczu Jeziorak nadal zostal liderem ale Unia i Sokol juz doskoczyky do nas i jest juz w czolowce bardzo ciasno. Nasi zawodnicy w koncu musza wziasc sie za gre ktora prezentowali na jesieni bo na razie wyglada to kiepsko ale miejmy nadzieje ze bedzie dobrze!

Jeziorak Chwałowice - Truck Kotowa Wola 1:1
Marcin Kurkiewicz 55'

Jeziorak: Marcin Iberle - Andrzej Oskroba, Piotr Gardy, Grzegorz Kurkiewicz, Piotr Madej (Paweł Kurkiewicz) - Piotr Oskroba, Paweł Nowiński, Marcin Kurkiewicz, Rafał Suszek (Marcin Górniak) - Krzysztof Oźga, Paweł Ziółkowski

autor: ~anonim 2013-05-05 19:17:09

avatar sprawiedliwy wynik!

autor: ~kibic 2013-05-05 19:57:18

avatar cieszmy sie, ze nie przegralismy tego meczu, z obiektywnego punktu widzenia mecz wyrowany ale wielkie brawa dla gosci za to ile zdrowia zostawili na boisku,mialem wrazenie ze im bardziej zalezy na utrzymaniu niz nam na awansie, co prawda mogl sedzia gwizdnac karnego no ale tego nie zrobil, z 2 strony zdobyismy bramke dzieki sedziemu ktory to nam przyznal aut z ktorego to strzelilismy bramke. I niech nasi srodkowi pomocnicy sie ciesza ze nie dostali kartek bo liczba fauli jaka zrobili na jednym zawodniku gosci to....na dodatek byly z tego groźne rzuty wolne, Mam nadzieje ze taki zimny prysznic dobrze nam zrobi i w nastepnych meczach beda juz tyko 3 pkt. Powodzenia zawodnicy - My wierzymy !!!

autor: ~Gall 2013-05-05 20:46:52

avatar W następnym spotkaniu sprawdzajcie Kolejarza bo nie ma sensu grać meczu który od początku jest walkowerem

autor: ~zawodniczek 2013-05-05 20:49:36

avatar A poco mamay sprawdzac jak my i tak bedziemy lepsi,a tym bardziej udowodnimy ze jestesmy lepsi.

autor: ~Kibic Wtk 2013-05-05 21:48:32

avatar dojechać to możesz swoja starą ty cwelu,jak bym mógł to już jutro bym do was zawitał koty pod kominek i miałczeć jak c....!!!!

autor: ~Kibic 2013-05-05 21:52:14

avatar Ten łysy to powinien każdemu z rywali z***** tak żebyście pouciekali !!!! Brawoo Luissss :)

autor: ~luis 2013-05-05 22:46:37

avatar przedstaw się i możemy się spotkać na boisku i zobaczymy kto kogo dojedzie

autor: ~anonim 2013-05-05 22:46:43

avatar szok, niedowierzanie. potwierdza sie że piłkarskie passy kończą się bardzo czesto w najmniej spodziewanym momencie.

autor: ~rzeczyca 2013-05-05 23:32:13

avatar wpadki zdarzają się najlepszym, i to nie świadczy że drużyna zapomniała grać w piłkę. to jest futbol
czekamy na derby w okręgówce ;)

autor: ~Sokół 2013-05-06 22:16:49

avatar Panowie życzę awansu jak najbardziej :) ale troszkę głupio z tym boiskiem macie bo nie ma szatni a to teeraz najważniejsze :) W okręgówce zawodnicy chcą się przebrać w szatni a nie w samochodach pomyślcie nad budową tak jak to robią teraz Knapy :) Powodzenia :)

autor: ~jeziorak 2013-05-07 21:34:30

autor: ~KONDZIK 2013-05-08 18:27:34