Strażak Przyszów - Jeziorak Chwałowice

• autor: 1marcinxd, 2013-04-19 20:19

Po bardzo długiej przerwie nasza drużyna w końcu wybiegnie na murawę mając jeden cel do zrealizowania - awans. Los tak chciał, że inauguracją naszej rundy będzie właśnie niedzielny mecz e Strażakiem Przyszów, ponieważ dwie pierwsze kolejki zostały przełożone.

Po tak długiej przerwie wszycy kibice z pewnością stęsknili się za oglądaniem swoich ulubieńców walczących na murawie. Pewnie mniej niż kibice stęsknili się sami piłkarze ponieważ już od stycznia kilka razy w tygodniu ciężko trenowali na hali gimnastycznej, orliku, a gdy już pogoda pozwoliła to również na boisku. Nasza drużyna w okresie przygotowawczym rozegrała 4 spotkania kontrolne z czego dwa wygrała, jeden zremisowała i jeden niestety przegrała. Zawodnicy naszej drużyny mimo wszystko będą na pewno spragnieni gry, ale również będą chcieli udowodnić wszystkim, którzy ciągle narzekają i w nas nie wierzą, że fotel lidera po rundzie jesiennej nie był przypadkowy. Jeziorak jako jedyna drużyna z czołówki nie zrobiła rewolucji w swoim składzie i ściągnęła tylko dwóch zawodników w tym jednego, który na jesieni był główną postacią w naszych szeregach. Za to straciła jednego więc bilans wyszedł na 0. Może brak wielu transferów wyjdzie naszej drużynie na plus i przyniesie pozytywne efekty.
Teraz kilka słów odnośnie niedzielnego rywala. Strażak inauguracje rundy ma już za sobą, jednak nie należała ona do udanych. Porażaka z Sanną w 1:2 popsuła humory wszystkim zawodnikom, zarządowi i kibicom dlatego w niedzielę gospodarze będą chcieli zapomnieć o porażce pokonując czołową drużynę ligi. Jednocześnie nasz rywal będzie chciał zmazać plamę za jesienną porażkę w Chwałowicach 7:0 co dla spadkowicza mogło okazać się kompromitacją. Do zespołu z Przyszowa powrócił z półrocznego wyporzyczenia Radosław Zylika, który w okresie przygotowawczym był najlepszym strzelcem drużyny. Natomiast z drużyny odeszło tylko dwóch zawodników. Patrząc na tabelę to między obiema drużynami jest przepaść. Jeziorak ma na swoim koncie prawie dwa razy więcej punktów, natomiast Strażak żeby w dwa sezony nie spaść o dwie klasy rozgrywkowe musi się wziąć za zdobywanie punktów ponieważ nad strefą barażową ma 6 punktów przewagi.
W niedzielę obie drużyny będą miał coś do udowodnienia dlatego z pewnością emocji nie zabraknie!!

Początek spotkania seniorów nastąpi o godzinie 15.00, natomiast juniorzy obu drużyn zagrają o godzinie 13.00. Wyjazd na mecz z rynku organizowany jest na godzinę 11.30, prosimy o punktualność. Niedzielne spotkanie odbędzie się w Bojanowie, ponieważ Strażak modernizuje swoje boisko.

WSZYSKICH KIBICÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

autor: ~anonim 2013-04-19 21:42:19

avatar Mecz z Jadachami w najbliższą środę o 17:30

autor: ~Darek 2013-04-19 22:26:15

avatar Gratulacje dla redaktora sportowego

autor: odrzy23 2013-04-20 20:41:38

Profil odrzy23 w Futbolowo Sanna wygrała 2:0 :)

autor: ~lzs39 2013-04-20 23:14:32

avatar zbyt przewidywalna ta grupa wielka czwórka do awansu a potem długo długo nic nie ma drużyny ktora mógłaby okazac się czarnym koniem pokrzyżowac szyki faworytów i rozdawać karty w naszej Grupie nie wyraznego faworyta na awans bo procz Łowisko szansę na awans ma Rzeczyca Krzeszow a nie nalezy przekreslac Woli Zarczyckiej. Letowni czy kurylowki.czyli nawet 6 Druzyn ale jak pokazaly pierwsze mecze tu kazdy z kazdym moze wygrac i wszystko moze sie zmienic i jest paru kandytatow na czarnego konia rozgrywek

autor: ~anonim 2013-04-20 23:22:21

avatar no tak Jeziorak Jadachy Sokolniki Unia a potem dlugo nic choc nalezy miec nadzieje ze Sanna Korona czy Termopol nie powiedzialy jeszcze ostatniego slowa bo tak to naprawde ta grupa jest zbyt przewidywalna druzyny z dolny rejonow raczej nie odbieraja punktow czolowce??? a w tamtej grupie nawet 6 druzyn z szansami awansu kazdy moze wygrac z kazdym.

autor: ~anonim 2013-04-21 09:19:40

avatar poprawcie sobie tabele w meczu Stany- tarnowska wola (3-3) uwzgledniono walkower dla tarnowskiej

autor: ~anonim 2013-04-21 12:09:45

avatar tak uwazam ze gdyby jeszcze do walki mógłby włączyc się drużyny sanny Korony czy Termopolu byłoby w tej grupie o wiele wiele ciekawiej 7 drużyn. walczacych o awans tak tylko jest w tamtej grupie gdzie narazie to 6 druzyn nawet zachowuje szansę czy taki senariusz jest możliwy i tu