Strona klubowa

Aktualności

Jeziorak Chwałowice-Kolejarz Knapy 8:0

• autor: bartek000, 2012-09-16 20:38

Jeziorak po raz kolejny pokonuje swojego rywala. Tym razem rozgromił Kolejarza Knapy aż 8:0! Nasi zawodnicy długo nie mogli wstrzelić się w bramkę, lecz przełamanie nastąpiło w 25' po bramce Rafała Treli.

Zaraz po gwizdku sędziego nasza drużyna ostro zaczęła atakować na bramkę przyjezdnych lecz strzały naszych zawodników lądowały daleko za bramką. Kolejarz chcąc przynajmniej zremisować ten mecz symulowali kontuzje. Przełamanie naszej drużyny nastąpiło dopiero w 25' kiedy piłkę do siatki rywala wpakował Rafał Trela. W 38' swoją debiutancką bramkę zdobył dla naszej drużyny Piotrek Gardy którego uderzenie w środek bramki nie dał rady wyłapać bramkarz Kolejarza. W 43' swoją kolejną bramkę w tym sezonie strzela nie zawodny Piotrek Oskroba. I tak Jeziorak prowadząc 3:0 schodzi na przerwę do szatni.

Drugą połowę rozpoczynamy od szybkiej bramki bowiem w 50' Krzysiek Oźga zdobywa swoją bramkę, i tak kolejno w 50',62' oraz 64' Krzysiek ustrzela swojego hattricka. W 70' swoją drugą bramkę w tym spotkaniu zdobywa Piotrek Gardy którego uderzenie zza pola karnego ląduje w siatce rywala. W 78' Piotrek Oskroba zdobywa swoją drugą bramkę i ustala wynik spotkania 8:0!

Jeziorak Chwałowice - Kolejarz Knapy 8:0 (3:0)
bramki: Gardy Piotr x2, Oźga Krzysztof x3, Oskroba Piotr x2, Trela Rafał

Jeziorak: Iberle Marcin - Kurkiewicz Paweł, Oskroba Andrzej, Gardy Piotr, Górniak Bartłomiej - Trela Rafał, Suszek Rafał (Kurkiewicz Marcin), Oskroba Piotr, Nowiński Paweł - Oźga Krzysztof (Majewski Andrzej), Ziółkowski Paweł (Górniak Marcin)

Już za tydzień szlagier 8 kolejki klasy A, bowiem v-ce lider Sokół Sokolniki zmierzy się z liderem Unią Skowierzyn. Dodam tylko że do Sokolnik tracimy tylko 1pkt a do Skowierzyna tylko 3pkt!