LZS Jadachy - Jeziorak Chwałowice

• autor: 1marcinxd, 2012-08-14 12:10

Liga nabiera tępa ponieważ trzy dni po inauguracji drużyny klasy A rozegrają już drugą kolejkę spotkań w której Jeziorak na wyjeździe podejmował będzie LZS Jadachy. Spotkanie odbędzie się w środę 15 sierpnia o godzinie 16.00 w Jadachach.

Jadachy po zmianach w zarządzie oraz na ławce trenerskiej nieco wzmocniły się i to już na pewno nie będzie ta drużyna która w ubiegłym sezonie do ostatniej kolejki walczyła o utrzymanie. Cel na najbliższy sezon tej drużyny jest zupełnie inny i to LZS Jadachy będą jedną z liczących się drużyn w tym sezonie.
W niedzielę nasz jutrzejszy rywal wywiózł z Majdanu Królewskiego bardzo cenny punkt po remisie 1:1. Na chwilę obecną LZS zajmuję 8 miejsce ale to mało istotne ponieważ była to dopiero pierwsza kolejka. Ale już od jutro może nabrać to większego znaczenia ponieważ w przypadku przegranej Jadachy mogą tracić już 5 punktów do nas i do trzech innych drużyn które mają szanse na komplet punktów. Liga dopiero rusza i tą stratę można było by nadrobić ale taki start dla drużyny ze sporymi aspiracjami nie był by przyjemny. Ale wcale tak być nie musi bo Jadachy to na prawdę dobry zespół.
Będzie to pierwszy mecz ligowy na własnym boisku po kilku latach przerwy dlatego Jadachy będą chciały się pokazać z jak najlepszej strony i miło zapamiętać tą chwilę być może umilić ją zwycięstwem. Ale wcale to nie będzie takie proste ponieważ nasza drużyna też ma swój cel i będzie walczyła o korzystny wynik dla siebie czyli oczywiście o 3 punkty!

Początek spotkania na stadionie Jadach o godzinie 16.00 natomiast dwie godziny wcześniej swój mecz rozegrają juniorzy który również zapowiada się ciekawie. Wyjazd na mecz autobusem ok. godziny 12.00. Dokładna godzina zostanie podana wkrótce..

Spotkanie poprowadzą jako główny Kazimierz Walski natomiast na liniach pomagać mu będą Stanisław Mazgaj oraz Pan Sikora. -
obsada sędziowska pozostałych spotkań!

WSZYSTKICH KIBICÓW ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE!

autor: ~KONDZIK 2012-08-14 18:29:51

avatar WYJAZD DO JADACH 12:15 Z PRZYSTANKU KOŁO SZKOŁY. POWODZENIA .POZDRAWIAM